Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Infinity Ses Sistemi - DVD800

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Infinity Ses Sistemi - DVD800

Orjinal yazı sahibi: yigity
    infinity li 2. el araçta yok denecek kadar az ilanlarda:S pek tercih edilen bi opsiyon değil anlaşılan.

pek tercih edilememesinin sebebi üretimle ilgili, fabrika özel şipariş harici bu sistemi standart araçlara pek uygulamamakta, ancak özel siparişle gelmekte, bi ses sistemi içinde 3-4 ay bekleyen az olduğu için bu kadar az diye düşünüyorum....

Yorum

1.4 ile infinity ses sistemi alınamıyor diye biliyorum ama doğru mu acaba ? Alınabiliyorsa fiyat nedir acaba?
      Çok yakında Opel Insignia 1.4 Edition Elegance alacak inşallah..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tamirer
        1.4 ile infinity ses sistemi alınamıyor diye biliyorum ama doğru mu acaba ? Alınabiliyorsa fiyat nedir acaba?
        zannedersem cosmolarla alınıyor infinity ses sistemi, ama Hasan abinin de dediği gibi, bu sistem için uzun süre beklemek gerekiyor, kendi sisteminizi biraz daha geliştirip, (örneğin bir anfi yardımıyla standart hoparlörleri daha güçlü olanlarıyla değiştirip, arkaya extra iki tweeter daha koymak ve ses biraz daha yayılsın isterseniz arka camların önüne iki komponent daha koyarak) güzel ve kaliteli bir ses alabilirsiniz...

Yorum

edition elegance'daki ses sistemi de iyidir sanırım..premium hoparlör diyor zaten katalogda..böyle bir otomobildeki ses sistemi bence güzeldir
          Çok yakında Opel Insignia 1.4 Edition Elegance alacak inşallah..

Yorum

Bide aynı müziğe biraz daha güçlü bi sistemden bakın

http://www.youtube.com/watch?v=kVjTqdhuJNs#
            2014 Toyota Corolla 1.6 132hp Advance.

Yorum

İnfinity iyidir ya ... Şu ana kadar hiçbir ses sisteminde bu zevki yaşamıyodum ben

Hatta moralim bozuk olduğunda arabaya gidip bol bass lı bir müzik açıyorum bütün moralim yerine geliyo
              [center]
              2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

bu sistemi sonradan takıtıra biliyormuyuz aceba bilgisi olan varmıdır arkadaşlar bende düşünüyorum ?

Yorum

İşleniyor...
                X