Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Tigra 0-180km

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Tigra 0-180km

Selam arkadaşlar

Önceki yıllarda çektiğim videolardan biri. Egsoz ve açık hava filtresi var. Opel tigra 1.6. Yazılım yok.

1.4 insigniayı açık farkla geçeceğine eminim

Video burada göstermezse adres satırına bunu yazınız. vimeo.com/4119907

http://vimeo.com/4119907
    2012 - 1.4 Turbo Edition Elegance + Yeni Stil Paketi

Ynt: Opel Tigra 0-180km

0-100 de 1.6t insigniayı yersin bunula yüksek hızlarda çok isteksiz ama yüksek hızda 1.4 yer eski arabanızı
    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

İlk Olarak 95 te İzmirde Fuarda Görmüştüm Bal Köpüğü Renklisini. Lansman Rengiydi. Sonra 2000 li Yıllarda Tüm Opel Modellerinin Ekmek Peynir Gibi Satıldığı Dönemde 2. Araç Olarak Bunun 99 Modelini Henüz 1 Yaşını Doldurmamışken Kışın Almış ve Yazın Satmıştım. O Yıllarda Standart 1.6 Opel Motoru 100 Beygir Üretirken Bunlarda Üstten Hava Emişli Olduğu İçin (Yanlış Hatırlamıyorsam) Motoru 106 Beygir Üretiyordu. Biraz Ön Salıncak Burçları Hassastı Ancak Böylesine Yol Tutan ve Frenleme Kabiliyeti Olan Bir Araç Daha Kullanmadım. Kısa Süreliğine de Olsa Açık Hava Filtresi Taktırtmıştım ve Yıllar Sonra Aynı Sesi Duyunca Tüylerim Ürperdi Diyebilirim. Kullanımı ve Hava Filtresinden Çıkan Sesi Dinlemek Çok Keyif Verirdi. Nedendir Bilmem Ama Bu Sesi O Yıllarda Başka Araçlardan Duymak Mümkün Değildi. Benimkinin Rengi SchwarzMeer-Blau idi ve 6750 Devirde Limitöre Girerdi.
      Paylaşım İçin Teşekkürler.

Yorum

Paylaşım için teşekkürler. Kalkışlarınız seri ama 100 km/h da rolling yaparsak 150 km/h a kadar kafa kafaya gideriz sonra İnsignia 1.4 turbo fark açmaya başlar. İki aracında 100-150 km/h hızlanması 10-11 saniye

http://www.youtube.com/watch?v=q5eIg03kp3w#ws
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

İşleniyor...
        X