Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bayram Şekeri Niyetine-Insignia Aldım-19 HG 551

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bayram Şekeri Niyetine-Insignia Aldım-19 HG 551

Merhaba arkadaşlar. Nihayet ben de bir Insignia sahibi oldum. Aracım beyaz renk 2013 model otomatik Cosmo paket. 63.000 km'de. Çok temiz kullanılmış. Öyle ki multimedya ve klima tuşları üzerindeki jelatinleri dahi duruyor. Fotoğraflarını ekledim. Araca bayıldım. İlk otomatik araç tecrübem. Yine de size bir iki sorum var. Cosmo olmasına rağmen aracımda elektrikli bagaj kapağı yok. Cosmo da standart değil miydi? Bir de farlarımın xenon değil sanırım. Halojen gibi sarı renkte yanıyor. Yolda BMW Mercedes gibi araçlara baktığımda hem aydınlatmaları daha iyi hem de onlar bildiğin beuaz. Benimki öyle görünmüyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bir de modifiye anlamında ne yapabilirim? Şuan kafamda ilk olarak bagaj havuzu almak var. Şimdiden teşekkürler.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Bayramlığınız güzelmiş...Kazasız belasız güle güle kullanın...

Yorum

Çok teşekkür ederim

Yorum

Kazasız belasız keyifle kullanın
        elektrikli bagaj seçeneği sade st de var sedanlarda yok farlar xenon fakat beyaz değil (farlarınızda sorunyok ise) tabi ben memnunum; )
        1.6 SIDI

Yorum

Teşekkür ediyorum. İnternet ilanlarındaki sedan araçların açıklama kısmına elektrikli bagaj kapağı yazıyordu. O yüzden merak etmiştim.

Yorum

Şimdi donanım listesine tekrar baktım. Dediğiniz gibi sadece country tourer modellerde elektrikli bagaj kapağı var.

http://www.opel.com.tr/content/dam/O...ersion=Desktop

Yorum

hayurlı olsun

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Çifte bayram yapıyorsunuz ne mutlu size

Kazasız belasız sürüşler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aracınız hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aynen öyle. Çok teşekkür ediyorum.

Yorum

Hayırlı olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Arkadaşlar far ve yapılabilecekler konusunda fikir verebilirseniz sevinirim

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tekerine taş gelmesin.

Yorum

İşleniyor...
                              X