Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KD 255 CANAVARIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: KD 255 CANAVARIM

Çocuktan al haberi haha haha haha

Yorum

Arkadaşlar, bizim araçların piyasası yükselmiş anladığım kadarıyla, bugün Opel Canlar'a zorunlu trafik sigortasını yaptırmaya gittim, satış müdürüne satacağım aracı dedim, kaç istiyorsun dedi, içimden dedim ki şimdi oha, hayatta o fiyata satılmaz diyecek, 70.000'e satacağım deyince satılabilir dedi, şaşırdım açıkçası. Muhabbet ederken, bu arada 1.6 dizel otomatikler için biraz şikayet var, gitmiyor özellikle 150'den sonra dedi.
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

150 den sonra nefesi mi kesiliyor ki ?
        Ne var sa 180 de yaw
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Satış müdürü öyle dedi, suçu da otomatik viteste buluyor.

Yorum

Yok daha neler. İStediği kadar otomatik olsun. Şanzıman oranları belli. Gitmemesinin nedeni şanzıman olamaz. İnanmam.
            Ne yani dişli oranları küçük mü tutulmuş tork artsın ve çekişi hissettirsin diye. Eğer öyle ise hakket belirli bir hızdan sonra gitmeyebilir. Şaşarım vallahi. Kullanan biri yorum atarmı ?
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Gitmiyor derken 150 sonrası çok yavaş hızlandığından şikayet geliyormuş

Yorum

1.6 dizel 2016 otomatik 7.000 de.Geçen ay Adana dan Elazığ a gelirken otobanda 180 sonrası geç hızlandığını fark ettim.(malum bir de izin dönüşü bagaj doluydu bundan da olabilir)bu sureta kadar şehir içi olsun uzun yol olsun sıkıntı yaşamadım.Ani hızlanmalarda da iyi sayılır kesinlikle üzmüyor.Zaten dediğim süratte de sürekli gitmek mümkün değil...

Yorum

Ama 1.6 dizel' ler zaten kabaca o seviyelerde ağır hızlanır. Ben hiç gitmiyor zannetim

Yorum

Ben megane 1.5 dizel ile 207 km yapabiliyorsam dizel insignialar da 210-215 yapar. Beklenti herkesin farklı sonuçta; 1.2 litre corsadan inip insignia 1.6 dizel alan adama performans yeterli gelir de bmw 320 dizelini satıp da insignia 1.6 dizel alan adama yavaş gelir mesela, gayet doğal.

Yorum

İşleniyor...
                    X