Duyuru

Collapse
No announcement yet.

07 S 8266'dan sonra evin yeni prensi 07 GUY 70

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 07 S 8266'dan sonra evin yeni prensi 07 GUY 70

İlk insigniam 2011 edition elegance 1.6t 180hp ile 5 yıllık beraberliğimden sonra yeni araç için yaptığım araştırmalar beni yine insignia'ya yöneltti, piyasaya yeni çıkan 1.6 cdti 136 hp'lik versiyon ile birlikte çoğunu bu forumdan edindiğim tecrübelerime dayanarak cosmo ile birlikte opsiyon olarak; activeselect, sunroof, flexiride şasi, çevregörüş2 paketi, ergonomik perforje ısıtmalı bej deri koltuk, 19" jant, BOSE ses sistemi ile birlikte 3,5 ay bekleyip geçtiğimiz ayın 25'inde teslim aldım. Bu geçen süre içersinde 2250 km yol yaptım. Ort 6,8lt/100km'lik karma tüketimim oldu. Adaptive cruise control sistemi, şerit tekip asistanı, otomatik fren sistemi hepsi çok eğlenceli ve pratik fonksiyonlar, flexiride şasi harika bir opsiyon, deri koltuklar çok şık ve kullanışlı, ısıtma ise büyüleyici, sunroof ise bence ufak, daha büyük olması gerekirdi. Bose ses sistemi açıkçası beni pek etkilemedi düz ses sistemi olan araçlarla kıyaslayamadım henüz, arabadaki en büyük eksi aynalardan 130km'den sonra rüzgar sesi alıyor, eski aracımda bile bu yoktu, egsoz çıkışları olmaması estetiği bozuyor, genel anlamda motor çok sessiz dizel olduğu anlaşılmıyor diyebilirim, çekiş ve hızlanmalar gayet yeterli, süspansiyon ve izalasyon eski kasaya göre çağ atlamış tam konfor arabası olmuş, karartılmış arka camlar çok yerinde olmuş, activaselect şanzımanda bana göre gayet iyi, geçişler akıcı ve sarsıntısız, ben araçtan çok memnunum, iyi ki almışım diiyorum, tavsiye edermiyim, kesinlikle evet, aşağıda bir kaç foto paylaştım, sayfada direk olarak paylaşmayı beceremiyorum sadece link ile yapabiliyorum bir türlü öğrenemedim.

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Ynt: 07 S 8266'dan sonra evin yeni prensi 07 GUY 70

Heryanı müthiş. Çok güzel. Kazasız belasız çiziksiz zerresiz sessiz kullanın inşallah.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Maşşallah yok yok
      2014 Beyaz İnsignia 1.6 T 170 HP Cosmo+Stil Paket(19 Jant+Deri Koltuk+Bose Ses Sistemi)- Ayna Altı Led-Photon Xenon Pro Kit-Tavan Kaplama-4 Çıkış Egzoz
      NAMI DİĞER "GEMİCİK"
      '34 JU 7764'

Yorum

Maaşallah. Daha iyilerine de binersiniz inşaallah.
        Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Maşallah çok asil duruyor. İçeride ki ahşap çıtalar çok yerinde olmuş, daha klasik bir hava katmış araca. Kazasız belasız sürüşler.

Yorum

Arabanın muhteşemliği,herşeyi gölgede bırakmış zaten

Yorum

Maşallah cok şık.. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın aracınızı..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlı olsun...
                2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Hayırlı olsun güzel araç.

GUY plakanın bir anlamı var mı?
                  2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
                    Hayırlı olsun güzel araç.

GUY plakanın bir anlamı var mı?
                    Aslında yok, gidip uğraşmak istemedim sırada bu vardı aldım, bu arada app plaka kalın harfli fransız kesme tarzı mühürlü yapılıyor mu?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

maaşallah,Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.
                      insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Koltuklara bittim süper araçta güzel allah kaza bela vermesin..sedat abi merak ettiğim nden araçta touch pad yok..daha doğrusu yeni 1.6 cdti lerde yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                          maaşallah,Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.
                          Ulaş abi senin araçta çok fena maşallah ama sonunda nazarım değecek demedi deme

Yorum

Gule gule kullanin... bugun bazi markalari gezdim de insignia gercekten bedava...
                            F30 Sport+

Yorum

Çok güzel bir araba güle güle kullanın

Yorum

İşleniyor...
                              X