Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sonunda kavuştum...! :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: sonunda kavuştum...!

Maşallah.. araç harika görünüyor.. kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlı olsun efenim. Darısı bizlerin başına.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Yorum

Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler...

///: Fotoğrafı internete upload etmeyi becerebiliyorsunuz zor olan kısmı bu zaten? Konuya yapıştırdığınız fotoğrafın linkini seçili hale getirip (farenin sol tuşuna basılı tutarak seçiliyor), 'Resim Ekle' yazan kutucuğa tıklamanız yeterli. Ön izleme ile fotoğrafın düzgün göründüğüne emin olup gönderin gitsin

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Hayırlı olsun clapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürün inşallah

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
              - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
              - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Yorum

Hayırlı olsun. Kazsız belasız binin inşaallah.
                  Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Sedat hocam
                    Bekleyen dervis muradina erermis
                    Ne mutlu sana aracina kavustun ailenle huzurlu mutlu sorunsuz yolculuklar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Maşallah diyelim...Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız, güle güle kullanın..
                      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Yorum

Temennileriniz için teşekkürler. Bir sorum olacak aracımdaki şu an bulunan 18' jantları daha önceki aracımdan söktüğüm 19' jantla değiştireceğim. Bilmediğim lastik basınç sensörlü lastik ve jantın nasıl değişeceği

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Hayırlı olsun Sedat Bey Allah kaza bela vermesin.
                            Sensörler sorun olmaz. Sadece işi bilen bir lastikçiye gidin. Önemli olan jantın iç kenarında bulunana sensörü lastiği çıkartırken kırmamak. Dikkatlice çıkarılırsa sıkıntı olmaz. Çıkarttıktan sonra yeni jantlarınıza mümkünse aynı hizada takacaklar o kadar.
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

hayırlı olsun, kazasız belasız, uzun bekleyiş sonrası araca kavuşmak bana geçen sene beklediğim 3,5 ayı hatırlattı. Geldikten sonrasıda ayrı bir mutluluk
                              [URL=http://s1347.photobucket.com/user/serdarsemerci/media/Mobile%20Uploads/07%20ycj%2033/fbd6a128-67c0-4ebe-9883-c3653bb12d5c_zpsaf5994b4.jpg.html]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                                Temennileriniz için teşekkürler. Bir sorum olacak aracımdaki şu an bulunan 18' jantları daha önceki aracımdan söktüğüm 19' jantla değiştireceğim. Bilmediğim lastik basınç sensörlü lastik ve jantın nasıl değişeceği
                                Sedat hocam işi yapan sibop iyi bir lastikçi sibobu söküp 19 jantına monte edecek ama dikkat etsin genelde lastikciler sibopları kırıyorlar aman dikkat birde kalibrasyonu olduğu için sibop değişimini bire bir yap yanin ön soldan çıkan yeni önsola takacağın janta montaj yapılsın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X