Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vito için kış lastiği önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• vito için kış lastiği önerisi

Merhaba arkadaşlar. Daha önce focusda 205/55/16 bridgestone LM32 kış lastiği kullandım ve memnundum. Şimdi segment(hafif ticari) ve ebat değişikliği nedeniyle 205/65/R16 C 101T (üzeri hız ağırlık sınıfı olarak daha üstü olabilir) ebatlarında kış lastiği alma niyetim var. Rotam izmir-sabuncubeli-manisa (ayda 10-12 defa gidip geliyorum), izmir-balıkesir( ayda en çok 2 defa), nadiren izmir-ankara arasında. malum izmir merkez için gerekmez ama sabuncubeli sabah ıslak bile olsa kaygan bir zemine sahip. kış lastiği konusunda marka ve model paylaşırmısınız? fiyat fayda oranını da değerlendiriseniz sevinirim. Saygılar.

Ynt: vito için kış lastiği önerisi

Fiyat/fayda oranında Petlas epey iyi bir konumda. Ben de Insignia'ya aldım, geçen yıl memnun kaldım. Kısa 2 saatlik şehirdışı yolculuklarında bana sorun çıkarmadı. Daha uzun yolculuk yapmadım. Forumda da kullananlar var. Ankara'ya gittiğimde görmüştüm arabalarda hep Petlas vardı.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Ynt: vito için kış lastiği önerisi

teşekürler

Yorum

İşleniyor...
      X