Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elveda KRR79

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Elveda KRR79

Herkese Selamlar,

İnsignia'm ile 44,5 aylık bir birliktelikten sonra vites küçültme nevinde biraz da tasarruf için 21.Eylül günü kendisiyle üzülerek yollarımızı ayırdık. Aracım Fatih Kadınlar Pazarı Siirt Şeref Büryan'dan Mehmet Bey'e gitmiş bulunuyor (Forumdan bahsettim kendisine, büryan konusunda da markadırlar hani ihihi ) İnsigniasını satan herkes gibi arkasından mahsun şekilde baktım kendisine. Neyse ki güzel bir insan tanımış oldum bu sayede. Bu süreçte yaşamış olduklarımı muhabbet babında anlatmak isterim.

Aracı alıcının isteği üzerine pazartesi günü Odak Topkapı'ya ekspertize götürdük. Bayram üzeri olması hasebiyle ve Odak'ın da kapasitesini düşünmeksizin geleni geri çevirmemesi nedeniyle basit bir ekspertiz işlemi nedeniyle 3 saatten fazla bekledik. Neyse ki Dynamics'ten Süleyman kardeşimin baskıları sonucunda aracın ekspertizi çıktı. İlgimi çeken; ekspertiz raporunda sanki başka bir şey kalmamış gibi cam silecek lastiklerinin eski olduğu, yakın zamanda değişmesi gerektiği çok büyük bir sorunmuş gibi danışman arkadaş tarafından defaatle belirtilmiş olması komiğime gitti açıkçası. Arabada haliyle kayda değer başka bir sıkıntı çıkmadı . Aracım 95 binde olmasına ve debriyaj balata vs. hiç değişmemesine karşın, benzer kullanımla 130 bin kmye kadar sorunsuz kullanılabileceğini söylemeleri açıkçası hoşuma gitti(erken debriyaj bitirenlerin kulakları çınlasın ihihi )

İnsignaiamdan ayrılmamızın akabinde ertesi gün beğendiğim bir focus'un ekspertizini yaptırdım ve arefe günü sabahtan yeni aracımı almış bulunuyorum. Yeni aracım: 2012 model Focus III HB Titanium 1.6 dizel 115 hp 31 bin kmde
    İnsigniadan sonra beklentilerim düşük olsa da bu sınıf için beklentilerimin üzerinde olduğunu ilk etapta söyleyebilirim. İlerki süreçte kullandıkça yorumlarımı paylaşacağım. Sonrasında bir tane 1.6 dizel insignia da ben katarım gruba belli mi olur rolleyes

34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Ynt: Elveda KRR79

Gelen gideni aratir yakıt hariç yeni aracınız hayırlı olsun.
    Çok zor değil, delta ha alistim ben. Sizde alışırsınız.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, kazasız belasız sürüşler dilerim..

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
        Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, kazasız belasız sürüşler dilerim..
        Teşekkür ederim kardeşim.

Orjinal yazı sahibi: aton1981
        Gelen gideni aratir yakıt hariç yeni aracınız hayırlı olsun.
        Çok zor değil, delta ha alistim ben. Sizde alışırsınız.
        Yakıtı da gidişi de yarısı kadar ihihi
        Ama dinamik Tork Kontrolü mü birşey var beğendim bayağı. Virajda gaza yüklenseniz de kafayı bırakmıyor araç
        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Onu bende beyeniyorum. Benzer durum Delta da da var. Harika birşey.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hadi hayırlısı kardeşim,vites büyütme zamanı da gelecektir elbet ...

Yorum

abicim hayırlı olsun

Yorum

Tekrar hayırlı uğurlu olsun Ratip

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun diyelim...
                  2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Hayırlısı olsun kardesim.. rabbim daha iyilerini nasip etsin.. focus fırtına öncesi bir sessizlik galiba.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Gelende gidende hayırlı olsun.

Yorum

Hayırlı olsun her iki aracınada, bende aynı özelliklerde benzinlisi vardı (2012) bayram arefesi verdim ve dizelini düşünüyorum, fiyatını nedir ratip

Yorum

Hayırlı olsun ratip. Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin

Yorum

ismail bey yeni aracınız hayırlı olsun
                            açıkcası benim kulaklarım çınladı 64 binde debriyaj balata değiştirmişdim

Yorum

Her çıkışın bir güzel inişi olacak
                              Vites büyütünce keyfine doyum olmayacak

Yorum

İşleniyor...
                              X