Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Sport Tourer 1.6T Cosmo Aracım ve Geçmiş

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Sport Tourer 1.6T Cosmo Aracım ve Geçmiş

Herkese iyi forumlar diyerek ve ilk olarak kendimi tanıttıktan sonra geçmişten şimdiye bindiğim araçlarıda tanıtmak istedim.

İlk göz ağrım ve ilk aracımdır. 2001 Model Opel Corsa 1.4 Sport olarak geçmektedir ,

Sonrasında Almandan Japona ani bir geçiş yapmak istedim ve 1998 Model Civic 1.6İes aldım ,

Baktım Japon ile olmuyor sonrasında yine Alman dedik ve 2001 Opel Astra Coupe Bertone 2.2 Ecotech aracımı Tekirdağdan gidip aldım ,

Artık Tuning ve Modifiye damarlarımda hızlı bir şekilde gitmek istiyordu ve bir arkadaşımın vasıtası ile Natoda görevli Amerikan Vatandaşı olan kişi kendi ülkesinden 2005 Model Mitsubishi Evo 8 i TÜRKİYE ye sokmuş ve tüm kayıt işlemlerini tamamlamıştı , geri dönüş yapması sebebiyle aracı satmak istediğini o arkadaşıma anlatmıştı. Bunu duyar duymaz vakit kaybetmeden TÜRKİYE de TEK Sunroof lu ve Amerikan Versiyon Evo 8 imi satın aldım ,

Evo 8 maceram aracın çok hızlı olması ve benimde hiç rahat durmamam üzerine eşimin isteği ve talebi üzerine benim inanılmaz derecede üzüntü duyarak satmama sebep oldu ve gidip 2013 yılında Sıfır Seat Leon 1.2TSİ alarak kendimi zincire vurdum ,

Almış olduğum Seat Leon , Fabrika hataları ve bir türlü giderilemeyen sorun ve arızaları yüzünden 5 ay gibi kısa bir süre sonra elimden çıkarmak zorunda kaldım. Sonrasında ne varsa eskilerde var deyip TÜRKİYE ye 2005 Yılında Showroom aracı olarak getirilmiş ve özellikleriyle neredeyse TEK olan Astra H 2.0 TURBO aracımı satın aldım. ( Deri Koltuk , Koltuk Isıtma ve Cam tavan )

Astramı inanılmaz seviyordum. Gidişi , Duruşu ve Özellikleri ile heryerde ve herkesin dikkatini çekiyordu. Bu aracımıda nedenini anlamadan ilana verdim ve 15 gün gibi kısa bir sürede satıldı. Satılmasının ardından ne alabilirim ne alabilirim derken biraz konfor yapmanın vakti geldi diyerek 2006 Model Passat B6 2.0 FSİ aracımı aldım ,

Passat bu zamana kadar bindiğim araçların arasında en konforlusu ve kalitelisi geldi. Aslında çokta memnundum fakat arabada kendine has bir ağırlık vardı ve çevremde bu araç sana pek gitmiyor yaşlı arabası vs gibi konuşmalarla beni gaza getirip satmama neden oldu. Bu sefer Ankarada bulduğum 2007 Model Golf V GT 170 HP aracımı satın aldım ,

Golf GT ye binerken birden bir nasıl bir etki ve düşünceye girdiysem aracımı ilana koydum ve 5 gün gibi çok hızlı bir şekilde satıldı ve satıldıktan sonra inanılma derecede pişman oldum ama artık fayda etmiyordu. Sonrasında istediğim gibi bir araç bulamayınca ayağımı yerden kessin diyerek 2009 Model Golf VI 1.4 TSİ 122 HP aracımı aldım ,

Golf VI yı inanılması güç bir şekilde hiçbir suretle ne sevdim nede ısınabildim. O kadar performanslı araçlara bindikten sonra ( Leon hariç ) alışamadım. Bu böyle olmayacak dedim ve ilana koydum. Buda satıldıktan sonra İnsignia Sport Tourer 1.6 T Cosmo aracımı aldım ve iyikide almışım diyorum.

İyi forumlar.

2009 Cosmo Sport Tourer 1.6 Turbo 180 HP + DVD800 Navi

Ynt: İnsignia Sport Tourer 1.6T Cosmo Aracım ve Geçmiş

Masallah ozellikle gt ye bayildim bende cok istemistim bi ara ama hic fiyati cazip bi gt denk getiremedim
    F30 Sport+

Yorum

Bertone bir başka.Kırmızı veya balköpüğü de ayrı bir güzel.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Hepsi çok güzelmiş araçlarınızın ama en efsanesi bana göre h kasa 2.0 turbo olanı suan lpg ve biraz modifiye edilmiş şekilde satılıyor http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01075032/detay

Mükemmel bir araçdı bu h kasa ve yıllardırda takip ederim internetten
        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Maşallah.. hayırlı olsun kazasız belasız.. insignia yı ne zaman satmayı düşünüyorsunuz.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Maşallah maşallah. Sizde bendensiniz toprağım. Bol bol geğişkenlik. Hayata 1 kere geliyoruz.
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Tesekkur ederim arkadaslar. Evet sattigim astra h sahibi ile hala gorusuruz ve araca inanilmaz para harcadi. O paraya o arac bedava ve net 275 hp veriyor. İnsignia su an satmayi dusunmuyorum. Bu sene tayinim cikarsa o zaman ilana veririm. Yoksa yola devam. Ayrica dunyaya bir kere geliyoz tum nimetlerin tadina bakmak lazim . Ama iclerinde sattiktan sonra uzgunluk duyduklarim oldu.

2009 Cosmo Sport Tourer 1.6 Turbo 180 HP + DVD800 Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
                Maşallah maşallah. Sizde bendensiniz toprağım. Bol bol geğişkenlik. Hayata 1 kere geliyoruz.
                Vallaha benim de aklıma ilk gelen o olduydu
                2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Bu foruma gelen herkes ayni ya))
                  F30 Sport+

Yorum

Hoş geldiniz,hayırlı olsun,güzel paylaşım için teşekkür ederiz.
                    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

evo'ya yazık olmuş, bertone de güzelmiş, orijinal xenonlusu fazla yok o arabadan.
                      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Passati sevdim 2.0 Tfsi cok Güzeldir

Yorum

Sports Tourer 19 jant olduğunda tadından yenmiyor
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Davudx

Passati sevdim 2.0 Tfsi cok Güzeldir
                            Bu fsi olani tfsi olani kim sevmez
                            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

1.8 tfsi denedim. Keyif vermemişti. 2.0 farklı mı ki aman aman olmasa gerek
                              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
                              X