Duyuru

Collapse
No announcement yet.

APG 09

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: APG 09

2015 leon fr

Yorum

Süper

Lastik ölçüleri nedir ve araba neyle ne kadar indirildi acaba? Bunlar son sorularım

Yorum

Ey back 3.5 yay var önler 245 arkalar 275 lastikler var
        2015 leon fr

Yorum

Maşşallah ihsan hocam APG nin duruşu bir başka.. Kazasız belasız keyifli sürüşler

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hocam peki eibach yay var, camurluklar arası denge nasıl? Yani on ve arka arasındaki boşluk eşit mi? On 1 parmak boşluk arka 1 parmak boşluk gibi?

Yorum

Bir de hiç sürtme oluyor mu? Ben de indireceğim de yakın zamanda, bu sebepten biraz detalı sordum, yordum sizi
              Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemiksiz
                Hocam peki eibach yay var, camurluklar arası denge nasıl? Yani on ve arka arasındaki boşluk eşit mi? On 1 parmak boşluk arka 1 parmak boşluk gibi?
                Ön ile arka boşluklar eşit değil, arkada hiç boşluk yok gibi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemiksiz
                  Bir de hiç sürtme oluyor mu? Ben de indireceğim de yakın zamanda, bu sebepten biraz detalı sordum, yordum sizi
                  Teşekkürler.

Sürtmeyi engellemek için kamber ayarlarıyla oynamak gerek, kambere biraz eğim vererek esnemelerde lastiğin çamurluk içine doğru girmesi sağlanır...

Yorum

APG artık İzmit'e bakıyorr geldiğimde inşaallah ( only 60 buluşmaları arttırırız ihsan abiyle. Carsida arka arkaya gidince cok dikkat cekiyor egzoz sesi mükemmel ayrıca..
                    2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

• Ynt: APG 09

Çok teşekkür

Yorum

• Ynt: APG 09

İhsan Bey aracınıza keyifle kazasız belasız binmeyi nasip etsin İnşallah. APG'nin bende de yeri bambaşka. Hasan Bey'le aynı muhitte oturuyordum. İnsignia aşkı onun arabasını görünce tavan yapmıştı. Gerçekten harika bir araç. Allah herkesin gönlündeki aracı nasip etsin.
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                        X