Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YENİ ARACIM BMW F30 320İ ED

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: YENİ ARACIM BMW F30 320İ ED

Bülentimi etle metle korkutamazsınız adam her fırsatta millete yediriyor yedirmeyenler düşünsün

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Bülentimi etle metle korkutamazsınız adam her fırsatta millete yediriyor yedirmeyenler düşünsün
      Eyvallah Fatih baba
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bülent abiye laf yok fatih baba sag olsun yedirmeyi icirmeyi birak ilgi alakasi bile mukemmel araci teslim alirken bile aradi. Burdan birkere daha tşk ederim iyiki varsiniz burda herkesin yeri benim için ayridir.

Gelelim öbür konuya yediremiyenler düşünsün derken kafama taş geldi gibi düşündüm şöyle bir şey yapalim kocaeli bulusmaya geldiginde erikle olgili muhabbetimiz olmustu. Erikler oldugunda yemeye geliriz demiştin bağ da size guzel bir kuzu cevirme yapalim o zaman bir kuzu yetmez dersen iki kuzu bile ceviririz
        2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
          Bülent abiye laf yok fatih baba sag olsun yedirmeyi icirmeyi birak ilgi alakasi bile mukemmel araci teslim alirken bile aradi. Burdan birkere daha tşk ederim iyiki varsiniz burda herkesin yeri benim için ayridir.

Gelelim öbür konuya yediremiyenler düşünsün derken kafama taş geldi gibi düşündüm şöyle bir şey yapalim kocaeli bulusmaya geldiginde erikle olgili muhabbetimiz olmustu. Erikler oldugunda yemeye geliriz demiştin bağ da size guzel bir kuzu cevirme yapalim o zaman bir kuzu yetmez dersen iki kuzu bile ceviririz
          Taş sana değildi Erikler maşallah süperdi inşallah bahçeye geliriz yeriz içeriz

Bakalım bu sefer taş yerine isabet edecekmi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun.
            Allah kaza bela göstermesin
            (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Sagolain Allah razi olsun murat abi

Topuk yaylasi yol durumu nasil abi yollar duzgunmu arac uzerinde lastikler yazlik burda fazla kis olmadigindan lastik almadim alacakta vaktim yok suan yazlik lastiklerle gelebilirmiyiz
              2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                Sagolain Allah razi olsun murat abi

Topuk yaylasi yol durumu nasil abi yollar duzgunmu arac uzerinde lastikler yazlik burda fazla kis olmadigindan lastik almadim alacakta vaktim yok suan yazlik lastiklerle gelebilirmiyiz
                Topuk yaylası yolları bu günlerde çok iyi bir sıkıntı yok. Ancak 15 Şubat tarihleri kar olasılığı çok yüksek bir tarih.
                kar olduğu takdirde yazlık lastikler ile gelebilmem mümkün olmaz veya sıkıntı yaşayabilirsin. Kar olduğu takdirde zincir takmak zorunda kalırsın. Bolu dağına kadar gelebilirsin fakat tırmanmaya geçtiğinde risk olur.
                (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

ihsanım hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin,güle güle sağlıkla kullan sevgilerimle
                  06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
                    ihsanım hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin,güle güle sağlıkla kullan sevgilerimle
                    Sagolasin ferhan abim Rabbim hep beraber binmeyi nasip etsin inşallah
                    2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                    X