Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YENİ MEGANE SPORT TOURER İLE YOLA DEVAM...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: YENİ MEGANE SPORT TOURER İLE YOLA DEVAM...

Hayırlı olsun
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bende de var megane coupe gayet memnunum. sessizlik, yakıt tüketimi, iç genişlik, bagaj genişliği, aksesuar vs. arabaya b.k atmanın alemi yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OnurKo
        Orjinal yazı sahibi: adamsapple
        ne sıkıntı var ki arabada
        araba sadece yakıt bakımından çok iyi başka hiç bişey yok arabada
        paraya kıyıp donanımlı modeli alsaydınız bu cümleyi kurmazdınız bence.
        2012-insignia sports tourer 1.6t 180bg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cngerol
          Orjinal yazı sahibi: OnurKo
          Orjinal yazı sahibi: adamsapple
          ne sıkıntı var ki arabada
          araba sadece yakıt bakımından çok iyi başka hiç bişey yok arabada
          paraya kıyıp donanımlı modeli alsaydınız bu cümleyi kurmazdınız bence.

O saydiklariniz hepsi suan benim aracta mevcut full+full modeli yanliz ben memnun degilim arabadan yada 2.0 motor vectradan gectigim icin oyledir
          2013 Peugeot 508 1.6 e-HDI Allure

Yorum

Kardeşim sen bu aracı ne kadar zamandır sürüyorsun ve memnun olmadığın konu nedir bir söylede bizde tecrübe edinelim senden

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
              Kardeşim sen bu aracı ne kadar zamandır sürüyorsun ve memnun olmadığın konu nedir bir söylede bizde tecrübe edinelim senden
              yaklaşık 1buçuk yıldır kullanıyorum aracı.. motor gücü, çekişi, özellikle ve özellikle araç içindeki görüş kısıtlığı, motor sesi (ki en kötüsü hele uzun yolda aracın içinde 140 dan sonra durulmuyor )vb. daha uzar bu böyle dostum

Yorum

ilk mesajında "araba sadece yakıt bakımından çok iyi başka hiç bişey yok arabada" demişsin
                ikinci mesajında "O saydiklariniz hepsi suan benim aracta mevcut full+full modeli yanliz ben memnun degilim arabadan yada 2.0 motor vectradan gectigim icin oyledir" demişsin
                son mesajında da " yaklaşık 1buçuk yıldır kullanıyorum aracı.. motor gücü, çekişi, özellikle ve özellikle araç içindeki görüş kısıtlığı, motor sesi (ki en kötüsü hele uzun yolda aracın içinde 140 dan sonra durulmuyor )vb. daha uzar bu böyle dostum" demişsin.

burdan şu sonuç çıkıyor NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE, kaldı ki aracın full+full değil megane'nin boş ve ekonomik serisi.

2012-insignia sports tourer 1.6t 180bg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cngerol
                  ilk mesajında "araba sadece yakıt bakımından çok iyi başka hiç bişey yok arabada" demişsin
                  ikinci mesajında "O saydiklariniz hepsi suan benim aracta mevcut full+full modeli yanliz ben memnun degilim arabadan yada 2.0 motor vectradan gectigim icin oyledir" demişsin
                  son mesajında da " yaklaşık 1buçuk yıldır kullanıyorum aracı.. motor gücü, çekişi, özellikle ve özellikle araç içindeki görüş kısıtlığı, motor sesi (ki en kötüsü hele uzun yolda aracın içinde 140 dan sonra durulmuyor )vb. daha uzar bu böyle dostum" demişsin.

burdan şu sonuç çıkıyor NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE, kaldı ki aracın full+full değil megane'nin boş ve ekonomik serisi.

akşama resimlerini koyarım foruma boş mu dolu mu diye ondan sonra yorumunu yaparsın

Yorum

ya insignia forumunda meganın neyini tartısıyosuz abilerim kardeşlerim megane bu yakıttan başka ses iç mekanda kullanılan malzemenin kalitesi vs tabiki opel gibi olamaz ama koyun mazotu gidin gidebildiniz yere kadar
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

aynen öyle bende anlamadım bişey söyledim herkese bişeyler oldu fransa sevgisimidir nedir

Yorum

İnsan önce kendi dilini doğru düzgün yazmayı öğrenmeli ondan sonra diğer adımlara geçmeli.

Araç hakkında olumsuz eleştiri yapılacaksa da bunun yolu yordamı var. Üstünden zaman geçmiş olsa da sizinle sevincini paylaşmış birine, heves kırıcı şeyler yazmanın mantıklı bir tarafı olduğunu sanmıyorum.

Yorum

tansiyon yükselmesin arkadaslar herkezin aracı kendine güzeldir tabiiki şüphesiz suan insanların en büyük derdi yakıt tabikide megane yakıtta cok tasarruflu bir araç kendi klasmanında mukayese ederseniz yakıt ve doluluk olarak iyi bir seçim alana satana hayırlı olsun.......
                          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                          X