Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hala unutamadığım tek sevgilim, 145hp corsa 1.7DTİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• hala unutamadığım tek sevgilim, 145hp corsa 1.7DTİ

aranızda yeniyim. insignia ile ailenize katıldım. bu da sattığım arabaya uyguladığım değişiklikler.. sevgiler saygılarla

bu linkle facebooku olanlar, arabamın baştan sona yapılış aşamasını ve son halinin ayrıntılı fotograflarını görebilirler..
    https://www.facebook.com/media/set/?...3&l=f262ff89e2

facebook olmayanlar için se seçtiğim birkaç fotoğrafı upload ediyorum.

araç hakkında bazı bilgiler...

OPEL CORSA DTİ

MOTOR MODİFİKASYON

ARACIN ORJİNAL VERİLERİ 75 HP 160 NM TORK TUR
    Uygulanan Chip Tuningle 145 HP 260 NM TORK.
    Yurt dısından getirtilen BMW turbosu ile beygir yükseltilmiştir. 1.500tl
    egr iptali
    vesgate iptali
    katalizör iptali
    Emme Manifoltu genişletilmiştir
    özel yapım acık egzoz (Dizel Olduğunu anlamanız güç)
    green cotton air filter

İÇ - DIŞ MODİFİKASYON
    16' momo Jant
    ANGEL AYES ÖN FARLAR
    İN PRO SİYAH ZEMİN LEDLİ STOPLAR
    6000 KV ZENON ÖN FARLAR
    6000 KV ZENON SİS FARLARI (ORJİNAL GM SİSLERİ)
    ÖN VE ARKA TAMPON 2005 MAKYAJLI KASA TAMPONUDUR (ORJİNAL GM) (gövde rengine boyanmıştır)
    BEYAZ ÇERÇEVELİ ORJİNAL KADRAN (CORSA SPORT UN ORJİNAL GÖSTERGE PANELİ)
    İÇ AYDINLATMALARIN HEPSİ BEYAZ LEDLİDİR.
    APEX 7CM SPOR HELEZYON YAY SETİ
    BAGAJ KAPAĞI LOGO İPTALİ
    KUMANDADAN AÇILIR BAGAJ KAPAĞİ
    BAGAJ ÜSTÜ SPOYLER

MULTİVİSİON MODİFİKASYON
    HEİ 4461 NAVİGASYON-TV-BLUETOOTH-RADİO-USB-AV1-AV2 DOUBLE
    ÖNDE 1 TAKIM KOMPENANT
    GERİ DÖNÜŞ KAMERASI (geri vitesle beraber otomatik devreye girer, double'a görüntü gelir)

umarım hoşunuza gider..

2012 insignia 1.6 turbo cosmo; sunroof + flexride
    06dp1460

Ynt: hala unutamadığım tek sevgilim, 145hp corsa 1.7DTİ

Performansını gösteren bir video varmı? Bu arada araç çok güzelmiş.
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

video aşağıdaki bölümdedir.. keyifli seyirler
      http://www.insigniateam.com/forum/in...9415#msg179415
      06dp1460

Yorum

Çok emek harcanmış, acaba uygulamaları kim yaptı ?

Yorum

Emir kardeşim, Utku kardeşimle birlikte başbaşa verip İnsignia'ya neler yapacaksın kimbilir?

Yorum

gayet başarılı , satmak çok zor olmuştur
            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Aracınız çok güzelmiş bu kasanın full versiyonu kuzenimde vardı çok tatlı kasa gerçekten araştırırken sizin aracıda buldum.
              http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92388165/detay
              2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                chip tuning ve turbo ithalatını mehmet gazihan yaptı. kaporta boyayı ostim/Ankara da kuzenim yaptı. jant ve lastikler gnc den emre abiden alındı. tesisatımı ankara dikmen wosfet tuning yaptı. kat iptali ve egzoz zu ostimde adem abi yaptı ama dükkanının ismini bilmiyorum. turbo montaj, egr iptal vesgate iptalini hidayet ustada yaptırdım. ilgilenenler olursa hepsiyle irtibat halindeyim yardımcı olurum tekrardan.
                06dp1460

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                  Emir kardeşim, Utku kardeşimle birlikte başbaşa verip İnsignia'ya neler yapacaksın kimbilir?
                  doğru diyosun cemil abi.. bizim limitimiz biraz yüksek
                  06dp1460

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                    gayet başarılı , satmak çok zor olmuştur
                    aklımdan da geçiriyorum tekrardan alıyım diye. kilometresi 170 binde olmasa alırım tekrardan eminim insignia başka ama küçük arabanın da zevkini vermiyor.. ne de olsa pahalı araba, insan korkuyor adrenalin yaşamaya. o yüzden sınırlı hareket yapabiliyorsun.
                    06dp1460

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
                      Aracınız çok güzelmiş bu kasanın full versiyonu kuzenimde vardı çok tatlı kasa gerçekten araştırırken sizin aracıda buldum.
                      http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92388165/detay
                      cocukluk hayalimdi. olursa bu olacak dedim ve nasip oldu aldım. benim araç şuan tekrardan el değiştiriyor. yedek anahtarı hala bende aslında. gidip 2 3 tur atabilirim
                      06dp1460

Yorum

yanlış anlamazsanız eğer, ben arabayı çok beğenmedim rolleyes
                        ama neden beğenmedim, bence Corsa C tasarım olarak pek iyi bir araç değil, Alman tarzını barındırmıyor, her modifiyeyi kaldırmıyor.
                        mesela çamurlukta bulunan siyah plastikler görünümü çok bozuyor. araç rengine de boyatsan yamalı gibi göze batıyor.
                        arka tasarım biraz abuk C sütunu, bagaj kapağı, arka tampon çok sıradan bence.

bizde 2 yıl kadar 2004 1.3 CDTI'a bindik, arabayı sevmeme rağmen tasarım ve modifiye anlamında bence çok başarılı değil.
                        ama kullanım zevki bir başka araba satılmadan önce 5 ay kadar 2 arabamız olmuştu Corsa C ve Vectra C2 1.6,
                        Vectra daha iyi olmasına rağmen ben özellikle Corsa'ya biniyordum çünkü gerçekten sürüşü bir başka
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          yanlış anlamazsanız eğer, ben arabayı çok beğenmedim rolleyes
                          ama neden beğenmedim, bence Corsa C tasarım olarak pek iyi bir araç değil, Alman tarzını barındırmıyor, her modifiyeyi kaldırmıyor.
                          mesela çamurlukta bulunan siyah plastikler görünümü çok bozuyor. araç rengine de boyatsan yamalı gibi göze batıyor.
                          arka tasarım biraz abuk C sütunu, bagaj kapağı, arka tampon çok sıradan beunce.

bizde 2 yıl kadar 2004 1.3 CDTI'a bindik, arabayı sevmeme rağmen tasarım ve modifiye anlamında bence çok başarılı değil.
                          ama kullanım zevki bir başka araba satılmadan önce 5 ay kadar 2 arabamız olmuştu Corsa C ve Vectra C2 1.6,
                          Vectra daha iyi olmasına rağmen ben özellikle Corsa'ya biniyordum çünkü gerçekten sürüşü bir başka
                          Neden yanlis anlayim zevk isi tartisilmaz. Gel gelelim 30binlik citam olmasina ragmen ben 11.250tl ye bu arabayi alip 16.500tl extra harcadim. Hepsi de ileride takrari olamayacak seylerin zamaninda yasanmasi icindi. Ben elestiriye acigimdir cekinmeden de soyleyebilirsiniz
                          06dp1460

Yorum

ABİ CORSA C NİN ALTINDAKİ JANT MOMONUN HANGİ MODELİ ????

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirakman
                              Orjinal yazı sahibi: viperking
                              chip tuning ve turbo ithalatını mehmet gazihan yaptı. kaporta boyayı ostim/Ankara da kuzenim yaptı. jant ve lastikler gnc den emre abiden alındı. tesisatımı ankara dikmen wosfet tuning yaptı. kat iptali ve egzoz zu ostimde adem abi yaptı ama dükkanının ismini bilmiyorum. turbo montaj, egr iptal vesgate iptalini hidayet ustada yaptırdım. ilgilenenler olursa hepsiyle irtibat halindeyim yardımcı olurum tekrardan.
                              bu corsadaki motor opelin kendi ürettiği motor değildi isuzunun yaptığı motordu çok sağlam efsane motordu kırılmaya kırılmıyordu günahı boynuna bunlara büyük turbo yerine emek pompadaki arkadaşım Fevzi turbonun pallerini değiştiriyordu tornada turbonun içini büyütüyordu oluyordu sana büyük turbo bu corsanın noslu 210 bg liğini yapmıştık arkadaşımla şaka makinasıydı hey gidi günler hey...

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                              X