Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu da benim canavar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bu da benim canavar...

Dün aldım aracı, bugun foruma fotoğraflarını ekliyorum.
    Araç arama döneminde bana teknik anlamda yardımcı olan FacomX nickli Fatih Bey'e de teşekürederim.

"34 FF 2999" artık yollarda... hiho

Ynt: Bu da benim canavar...

hayırlı olsun aracınız, iyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah..
    ayrıca aracınız gayet hoş ve farklı bir görünüme sahip. bu jantların araçlarımızda nasıl durduğunu da böylece görmüş olduk..
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
      hayırlı olsun aracınız, iyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah..
      ayrıca aracınız gayet hoş ve farklı bir görünüme sahip. bu jantların araçlarımızda nasıl durduğunu da böylece görmüş olduk..
      teşekürederim.
      bu aracı aldığım kişi daha önceden BMW sahibiymiş, M5 jant görünümü çok hoşuna gidiyor diye taktırmış bunları.
      açıkçası benim de hoşuma gitti, farklı bi hava kattı araca.

Yorum

hayırlı olsun güle güle kullanın, gördüğüm kadarıyla Edition+premium paket sanırım.

yalnız birkaç kusuru var bence
        öncelikle çamurluktaki garip parçalar olmamış, tofaşçı havası vermiş biraz
        jantlar güzel ancak jantın kendi lastikleriyle taktınız sanırım, lastikler ufak kalmış, çamurluk bomboş kalmış ve muhtemelen kadranınızın ayarını da bozmuştur. jant çapına göre uygun lastik takın bence

245/45 R18
        245/40 R19
        245/40 R20 gibi
        InsigniaTEAM

Yorum

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Bende Çağrı'ya katılıyorum özellikle çamurluktaki parça çok sırıtmış onun yerine opc sinyal çerçevesi takarsanız daha çok yakışır..

Yorum

hayırlı olsun güle güle kullanın

araç Cosmo mu? kapı kolları krom kaplı değil.. alala

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

hayırlı olsun, aynı parçayı ben de beğenmedim

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın...
                İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

süper duruyor araba hayırlı günlerde kullanın
                  2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Hayirlisi olsun
                    Kazasis belasiz
                    Keyifli gunlerde kullanmaniz dilegi ile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      hayırlı olsun güle güle kullanın, gördüğüm kadarıyla Edition+premium paket sanırım.

yalnız birkaç kusuru var bence
                      öncelikle çamurluktaki garip parçalar olmamış, tofaşçı havası vermiş biraz
                      jantlar güzel ancak jantın kendi lastikleriyle taktınız sanırım, lastikler ufak kalmış, çamurluk bomboş kalmış ve muhtemelen kadranınızın ayarını da bozmuştur. jant çapına göre uygun lastik takın bence

245/45 R18
                      245/40 R19
                      245/40 R20 gibi
                      Çağrı Bey ,tavsiyeleriniz için teşekürederim. Lastik ebadı konusunda haklısınız.
                      1-2 ay daha böyle idare etmek istiyorum. Bu yaz sonunda zaten kışlık lastik ve jant almayı düşünüyorum o yüzden masraf yapmayacağım.

Çamurluktaki parça ben satın alırken vardı. Dün Sonax'ta oto yıkama sırasında sordum , yapıştırılma şekline baktılar çok kolay çıkabilen bişeymiş.
                      görsel olarak biraz sanki spor bi hava kattı diye bi süre çıkarmayacağım onu.
                      Değiştirmeye karar verdiğim zaman da Murat beyin dediği gibi OPC sinyal çerçevesi taktıracağım.
                      O en kolay iş

Araç, sigorta kayıtlarında da , tescil kayıtlarında da Cosmo diye geçiyor.
                      Navigasyon ve AFL far var üstünde. Ama krom kapı kolları yok.
                      Benim de kafam karıştı bu yorumlardan sonra ben hangi model araca sahibim diye. !!!!!

Yorum

maşallah pırıl pırıl

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

arabada flexride var mı? ve koltuklar nasıl? eğer flexride, ve koltuklar da ergonomik spor koltuklarsa sizin aracınız premium paket sporttur, eğer kumaş normal koltuk varsa edition artı premium paket olabilir... premium paketlerin cosmolardan eksiği, sağ koltuk elektrikli değil, şoför koltuğu hafızalı değil, bluetooth yok, bej döşemede ahşap kaplama, siyah döşemede de piano black kaplama var, ona göre siz aracınızın ne olduğuna karar verin eğer cosmo donanımları mevcutsa, aracınızın kapı kolları değişmiştir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                            arabada flexride var mı? ve koltuklar nasıl? eğer flexride, ve koltuklar da ergonomik spor koltuklarsa sizin aracınız premium paket sporttur, eğer kumaş normal koltuk varsa edition artı premium paket olabilir... premium paketlerin cosmolardan eksiği, sağ koltuk elektrikli değil, şoför koltuğu hafızalı değil, bluetooth yok, bej döşemede ahşap kaplama, siyah döşemede de piano black kaplama var, ona göre siz aracınızın ne olduğuna karar verin eğer cosmo donanımları mevcutsa, aracınızın kapı kolları değişmiştir
                            arabada flexiride yok sanırım, koltuklar ergonomik spor ve deri.
                            ön sağ ve sol koltuklarda sadece koltuk yükseltme ve alçaltma elektrikli sırt ve ileri geri çekme manuel.
                            Nedir benim araç anlamadım gitti..
                            Bunu şase vnumarasına göre online kontrol edebileceğimiz bi site yok mu acaba ?

Yorum

orta konsolda sport ve tour tuşları var mı? ve pedallarınız nasıl?

Yorum

İşleniyor...
                              X