Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"34 KLS 50" Kaminari III Eskişehir'e Hazır...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: "34 KLS 50" Kaminari III Eskişehir'e Hazır...

Downpie da ariza isigi yakmiyor ve arasira kara duman ve yuklenince patlama yapiyor arasira. .Bu arada Mustafam hayirli ugurlu olsun, gule gule kullan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      Downpie da ariza isigi yakmiyor ve arasira kara duman ve yuklenince patlama yapiyor arasira. .Bu arada Mustafam hayirli ugurlu olsun, gule gule kullan
      Utku'cum dizellerde arıza lambası yakabiliyor yazaılımla düzeltiliyor. Mustafa zaten partikül filresinide sökmüş,kesin yazılım yapılmış anlamına geliyor. Artık Mustafa'ya fazla yaklaşmamak lazım 215-220 hp olmuştur makinası.. Hayırlı olsun diyelim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kb638
        Orjinal yazı sahibi: mstfkls
        Orjinal yazı sahibi: kb638
        abi arabaya dpmi yaptın sesi fenaydı?
        valla dpmi noluyo bilmiyorum kardeşim ama downpipe yapıldı partikülü söktük
        aynen abicim arıza yakmıyomu yada beyaz duman felan atıyomu?
        valla Utku abinin dediği gibi beyaz değilde kara duman atıyo şu anda o da en büyük sıkıntım çözmeye çalışıyoruz ,ayrıca arıza lambası yok ama araba hala partikül var sanıyo o yüzden dolmuş gibi sıkıntı veriyo bazen bakalım bugünlerde çözmeye çalışıyo arkadaşlar , olucak inşallah..

Allah razı olsun Utku abim
        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
          Utku'cum dizellerde arıza lambası yakabiliyor yazaılımla düzeltiliyor. Mustafa zaten partikül filresinide sökmüş,kesin yazılım yapılmış anlamına geliyor. Artık Mustafa'ya fazla yaklaşmamak lazım 215-220 hp olmuştur makinası.. Hayırlı olsun diyelim...
          Allah razı olsun abi , biz hep beraberiz ya yaklaşmamak lazım ne demek ama gerçekten hiseettiriyo abi araba bende 220nin de bir miktar üzerinde olduğunu düşünüyorum , tutulmuyo şu anda..
          www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Hey Maşaallah alete bak yaa..

Çok güzel olmuş abim ellerine sağlık , ufaklık da çok şeker maşallah Allah bağışlasın.

Yükseltip alcaltmaya yarayan hidrolik bir sistem vardı gecenin 3 ünde hatırlayamadım onu , araba çok alçak durmuş biraz yükseltmen için bir + olabilir bence , ama zevkler ve renkler tartışılmazmış yine de. Ama şahsi fikrimi sorarsan araba her an yere sürtecek gibi duruyor birde çamurluklar çok belirgin sırıtmış sanki öyle basınca arabayı. Biraz yükseltsen harika olacak gibi

Hele ki o İnsigniaTeam Logoları Jestin çok harika olmuş. Beyazın üstüne çok yakışmışlar

41 Kere maşallah diyor sözü abilerime bırakıyorum Ellerine sağlık tekrar.
            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 18XET01
              Hey Maşaallah alete bak yaa..

Çok güzel olmuş abim ellerine sağlık , ufaklık da çok şeker maşallah Allah bağışlasın.

Yükseltip alcaltmaya yarayan hidrolik bir sistem vardı gecenin 3 ünde hatırlayamadım onu , araba çok alçak durmuş biraz yükseltmen için bir + olabilir bence , ama zevkler ve renkler tartışılmazmış yine de. Ama şahsi fikrimi sorarsan araba her an yere sürtecek gibi duruyor birde çamurluklar çok belirgin sırıtmış sanki öyle basınca arabayı. Biraz yükseltsen harika olacak gibi

Hele ki o İnsigniaTeam Logoları Jestin çok harika olmuş. Beyazın üstüne çok yakışmışlar

41 Kere maşallah diyor sözü abilerime bırakıyorum Ellerine sağlık tekrar.
              sağolasın Yusuf kardeşim , daha güzelleri senin olur inşallah...tamda senin şansına denk geldi , bugün arka çamurluklardan 1 cm. civarında yükselttirdim daha hoş gözükmesi için , doğru bir tespit yani
              www.facebook.com/mstfkls

Yorum

tabı colıverlerı koydun oynarsın mustafacıgım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                  Sen ne zaman oynayacaksın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                    abi takıldığından beri elimi bile sürmemiştim valla ama arka lastik hakikaten biraz çamurluğun içine girdiği için çirkin görünüyodu , dedim bende bari önler gibi yapim belirgin olsun
                    www.facebook.com/mstfkls

Yorum

böyle bir alet olamaz ya mükemmel ötesi. allahım nazardan korusun
                      1.4T edition 2012

Yorum

İşleniyor...
                      X