Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ilk resimler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ilk resimler

Yeni resimler:

Opel Insignia Facelift 2.0 CDTi Sport, OPC Line Interieur, 163PS, 19" Jant, Atrazit, Sunroof, Otomatik Vites, Navi DVD900

Yorum

bahar da açan papatya gibi.. yine imrendim cool
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

İsviçre nin dağsız bölümlerinin yeşilliği meşurdur manzara güzel araba güzel ama gel gelelim bizim buranın kuzuları yok lezzetli bir pirzola yiyemiyorsunuz yabancı kuzuların cinsinden mi ecnebiliğinden mi bilmem ama kart oluyorlar sabah sabah pirzoladan açıldık bakalım hayırlısı

Tekrar Maşallah Diyelim Allah kazasız belasız sürüşler nasip eyhlesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

vallahi cok güzel, bende en güzel 2. insignia sitedeki, içi siyah olupta ahsap ilk defa gördüm yakısmıs ,aman masalah diyelim

Yorum

Müthiş resimler müthiş. Yani bir araç bukadar mı güzel olur. Resmileri de iyi açılardan çekmişsiniz.
            Güle güle keyifle sürünüz.
            Yalnız! Tüm paylaşılan resimlerde, bir yalnızlık var. Benim temennim ileride çekilen resmilerde en az 2 insignia olması.
            Club'çe doğada resimler görmek istiyorum Arkadaşlar. Pişmiş Kuzu pirzolararın resimlerini görmek istiyorum. Mutlu keyfli ve güleryüzlü Club uyeleri de görmek istiyorum
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Maşallah diyelim, nazar değmesin.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

bulusmalara bekleriz :P

Yorum

Merhabalar. Bu benim sevgili kardeşimin arabası. Anamur'a gelince ben de buraya güzel resimlerini eklerim. Siz merak etmeyin...

Yorum

İşleniyor...
                  X