Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"BlueRocco" 60BR137 1.4 TSİ Bixenon DSG 160ps :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• "BlueRocco" 60BR137 1.4 TSİ Bixenon DSG 160ps :)

Öncelikle merhabalar,
    Hep istediğim bir araç olan 1.4T İnsigniama bir süre önce kavusup somrasında ise istemeden de olsa elveda dedikten sonra yine hep isteğim bir araç olan hep gönlümde yatan 160 lık fırtına mavisi bixenon DSG cam tavan Scirocco ma kavuştum. Aldığımın ertesi günü DSG kardeşimiz bizi birazcık üzse de üstesinden geldik şükür. İyi seyirler
    Önce insignia m

Sonrasonda ise yeni ufaklık

Renk çok güzel. Maviye ayrı bir sempatim var. Cam tavan ferahlığı kabinin darlığını birazda olsa alıyor, otomatiğin rahatlığı da var. Ama sizinde yaşadığınız üzere elinizin altında saatli bomba. Hayırlı olsun, kazasız, belasız iyi sürüşler dilerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
      Renk çok güzel. Maviye ayrı bir sempatim var. Cam tavan ferahlığı kabinin darlığını birazda olsa alıyor, otomatiğin rahatlığı da var. Ama sizinde yaşadığınız üzere elinizin altında saatli bomba. Hayırlı olsun, kazasız, belasız iyi sürüşler dilerim.
      Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, evet tam bir saatli bomba ama bin kere patlasa bin kere DSG hep hayalimde olan bir renkti bu mavi bir de üstüne bixenon+camtavan+dsg kombini mükemmel denk geldi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eren784 View Post

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, evet tam bir saatli bomba ama bin kere patlasa bin kere DSG hep hayalimde olan bir renkti bu mavi bir de üstüne bixenon+camtavan+dsg kombini mükemmel denk geldi
        Tebrik ederim. Dün de ben 2013 1.6 TDI + DSG 83000'de Exclusive Passat için pazarlık ettim ama satıcı fiyat kırmadı. Kaldı.

2.0'ın vergisi çok gelmeye başladı bana artık.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post

Tebrik ederim. Dün de ben 2013 1.6 TDI + DSG 83000'de Exclusive Passat için pazarlık ettim ama satıcı fiyat kırmadı. Kaldı.

2.0'ın vergisi çok gelmeye başladı bana artık.
          Teşekkür ederim, umarım en iyisine en temizine sahip olursunuz. İki tane b6 dsg passat sahibi oldum uzun süreler zaman geçirdim kafamda kurduğum passat algısını verememişti bana çokta memnun etmedi açıkçası b7 kasası benim de aklımda ne zamandır ne zamana beyaz bir sunrooflu highline görsem aklım kayıyor

Yorum

Bir jant değişimi istiyor bence, güle güle kullan, geçen yıl az daha ben de alıyordum beyazını.
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Arceo evo 19 jantlarım ben severek ve beğenerek kullanıyorum ama

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                Bir jant değişimi istiyor bence, güle güle kullan, geçen yıl az daha ben de alıyordum beyazını.
                Çok teşekkür ederim

Yorum

Kazasız belasız güle güle kullanın...Bence de jantlar daha iyi olabilir....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                    Kazasız belasız güle güle kullanın...Bence de jantlar daha iyi olabilir....
                    Teşekkür ederim

Yorum

Jantlar ve egzoz hariç güzelmiş. Gülegüle kullanın
                      F30 Sport+

Yorum

Hayırlı olsun. güle güle kullanın. Neden bilmem insignia 19" sport jantından sonra hiç bir jant gözüme güzel görünmüyor.
                        2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Yorum

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
                          X