Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1988 MERCEDES - BENZ 500 SEC (A)ufrecht (M)elcher (G)roßaspach.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1988 MERCEDES - BENZ 500 SEC (A)ufrecht (M)elcher (G)roßaspach.

Sevgili İnsigniateam Ailesi

Çocukluk hayallerimden biri olan Mercedes 500 Sec AMG için İstanbulda tanıştığım bir abimizin aracını almak için Dün gece 01.30 Otobüsü ile İstanbul yolculuğuna çıktım Yanımda Basri kardeşim ile beraber.
    Beni Gar'da karşılayan ve tüm gün boyunca işlemlerde ve gidilecek gelinecek yerlerde beni yalnız bırakmayan Bülent (seyyah) abime çok teşekkür ederim.
    Aracı Bugün akşam itibari ile Ankaraya getirmiş bulunmaktayım.

Çok itina ile hazırlanmış ve bugüne kadar muhafaza edilmiş bir araç,Aracın sahibi abimizin en dikkat çekici cümlesi " Biliyorum Türkiyede emsali yoktur muhtemelen ama tahminimce belkide Almanyada'da bu ayarda olmayabilir" demesinin nedenini bugün anlamış olduk,
    Araç Mercedesin Özel Renklerinden Yeşil olarak geçiyor yalnız sadece yeşil olarak gözükmüyor ışığa güneşe gölgeye göre farklı tonları yansıtıyor,
    Bununla beraber teknik özellikleri kısaca Araç 240 kw ( 320 Bg'e Tekabil ediyor Tabi 23 yılda ki kayıp ne derece bilmediğim için en kısa zamanda dyno yolu gözüküyor ) 4973 cc ve v8 motor , kilitli difransiyele ve roketleme özelliklerine sahip,
    Araç AMG olup AMG aksesuarları bulunmaktadır,

Bununla beraber donanımsal olarak,

Aracta ekstra olarak 17" markasını sormayı unuttum ama özel olarak Almanyadan getirtilen Porche Ferrari gibi markalara jant üreten bir firmanın jantı ve üzerinde dunlop marka sadece 500 km kullanılmış Ekstra hız lastikleri mevcut.

Ön koltuklarda ısıtma , Sunroff , Cruise Control , Sis Farları , Elektrikli hafızalı koltuklar , mobil telefon , 4 Cam otomatik Direksiz , elektrikli aynalar , Far yıkama silecekleri , Silecek donmasına karşı Sıcak su ile ısıtma, çift yönlü manuel klima'ya sahip.
    Araç ciddi anlamda anlatılmaz yaşanır tarzında bir araba Resimlerle biraz anlatmaya çalışayım,günün yorgunluğundan ve vakit sıkıntısından ötürü iyi resimler çekemedim plakalar değişince daha detaylı ve itinalı resimleri ekleyeceğim

Bugün Meguiar's ta Deri koruması ve durmu iyi olmasına rağmen kışa hazırlık için Cilası atıldı bununla beraber Detaylı iç temizlik oldu.

Ynt: 1988 MERCEDES - BENZ 500 SEC (A)ufrecht (M)elcher (G)roßaspach.

hayırlı olsun emre abi dehşete benziyor
    Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
    GIBBON

Yorum

Emre kardeşim tekrar hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız evinize varmış olmanıza çok sevindim.Koşuşturmaktan sizi iyi ağırlayamadım,inşaallah birkaç hafta sonra telafi ederiz Basri arkadaşımızda bizler gibi sohbeti çok güzeldi,onuda tekrar aramızda görmek isteriz....
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hayirli olsun kardes
        Bu sefer olmus
        Gule gule kullan
        Ne mutlu sana hayalini de gerceklestirdin

Radyo bile orijinal gorunuyor masallah
        Arac ABD den mi gelmis ?

Yorum

hayırlı ugurlu olsun emre abı cok guzelmıs gercektende araba benım dıyor uzun suredır ıstedıgın v serı motoruna coupe bır tarz arabasına sahıp oldun gule gule kullan abı allah kazasız belasız kullanmak nasıp etsın

Yorum

Emrecim hayırlı olsun, gerçekten harika bir makine.. Çok orjinal görünüyor, çok beğendim
            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Abow... Makinanın güzelliğine bak. MAŞALLAH.
              Allah nazarlardan esirgesin.
              Çok güzel araç
              Hayırlı uğurlu olsun.

Yorum

Emre kardeş hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela göstermesin.
                [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

kardeşim hayırlı olsun sıkı alet bendede 300 ce sı var dı harıka bı alet haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Maşallah çok güzel alet. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..
                    Renk müthiş bu arada sadece Amerikan versiyonlarda var bu renk zaten göstergedende anlaşıldığı gibi araç Amerikan ve özel bir araba..

Yorum

hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız...

Yorum

Emre kardeşim allah kaza bela vermesin ve hayırlı uğurlu olsun. Normalde mercedes kasalarını sevmem ancak senin alet dehşet gözüküyor. Bence mercedesin en güzel kasalarından biri.. Umarım beyaz kaplan ilgisiz alakasız kalmaz ancak bu araba her türlü ilgi ve alakaya değer diye düşünüyorum. en kısa zamanda yakından görmek incelemek dileklerimle. saygılar sevgiler

Yorum

Emre abim öncelikle hayırlı olsun! Hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğu gerçekten güzel olsa gerek. Bu kadar temiz ve orjinal bir makina beklemiyordum ama çok heycanlandırdı beni. Kazasız, belasız, keyifli güzel sürüşler diliyorum. Aşık oldum galiba..

Yorum

Emre hayırlı uğurlu olsun maşallah çok güzel ve bir o kadarda bakımlı duruyor .
                            Arac kendine aynı hatta daha fazla özeni gösterecek bir ele de geçmiş. Aracın şansı diyelim
                            Sakıncası yoksa maliyeti ne oldu ?

Yorum

hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin isteyen herkes birgün hayalindeki otomobile kavuşur umarım
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X