Duyuru

Collapse
No announcement yet.

06 YET 58

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 06 YET 58

2010 Model. 15 gün önce 10.230 km'de aldığım İnsignia 1.6 Turbo aracımın resimleri

Ynt: 06 YET 58

yeter yeter, bence herşeye yeter bu makine maşallah, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin....

Yorum

Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanın.Ancak sticker artık insigniateamin ki olsun.

Yorum

Bu arada Ersin kardeşim füme canavarı bir seyahate götürmeyecek msisn? Ürgüp buluşmaında seni de aramızda görmek isteriz.....

Yorum

güle güle kazasız cezasız.. kulllanmanız dileğiyle
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Hayırlı olsun...KAzasız belasız kullanın inşallah...
            Kemer tokası olmamış ama...Lütfen kemer kullanalım...

Yorum

İşlerim inanın çok çok yoğun. Bi buluşmaya gidişim zor gibi şimdilik. Ankara içi bi buluşma olursa gelirim inş.
              İnsignia team stickeri olursa tabiki onuda yapıştırırız.
              Şimdi araca ufak miktarlarla başlayarak bişiler yapmak istiyorum.
              Her türlü görüş öneriye açığım. Chip düşüncem var ilk başta, Ama yakıtı artırmaz inş.
              Jant lastik işini şuanda düşünmüyorum. Ön farlara cosmo farıda şimdilik düşünemem ama normal zenon kit olurmu( sis + kısa )... Diğer görüşlerinizide bekliyorum.
              Kemer tokası sokak aralarında kullanıyorum. Ya arkadaşın dükkana giderken , yada 2 km uzaklıktaki halamlara giderken... Onun haricinde kemerimi takıyor ve trafik kurallarına riayet ediyorum.

Yorum

yinede kemer tokasını kullanmayın derim (bende)
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

Temiz 18 cosmo jant + lastiği olan varsa ( lastik maximum 10.000 km yapmış )
                  Elimdeki jant ve lastikleride değerlendirerek alırsa düşünebilirim.

Yorum

Maşallah .. İyi günlerde kullan kardeş arabanı Allah kaza bela vermesin...

Yorum

Ersin kardeşim sen gel biz o ayarlamaları yaparız. Sen merak etme xenonlarını ve yazılım işlerini konuşuruz.Seni perşembe konya yolundaki yaprak kebapçıya bekliyoruz.Sen gel biz seni Ürgüpe de götürürüz..... haha haha

Yorum

Peki abi. Kemer tokası kullanmamaya özen göstereceğim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                          Temiz 18 cosmo jant + lastiği olan varsa ( lastik maximum 10.000 km yapmış )
                          Elimdeki jant ve lastikleride değerlendirerek alırsa düşünebilirim.
                          Kardeş bende var ama sendeki 17 ler benim işime yaramaz..

Yorum

Yaprak kebap , saat kaçta abi. Yeri neresi. Saati uyarsa gelmeye çalışırım.
                            Ürgüp işi şuanda sıkıntılı biraz... Bakalım hayırlısı...

Yorum

Murat abi lastiklerin durumu markası, jantların durumu vs. nasıl ?
                              Birde fiyat ne düşünüyorsun. Ama ben de kendime müşteri bulmam lazım öncelikle

Yorum

İşleniyor...
                              X