Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sports Tourer

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sports Tourer

Bildiğiniz gibi aracı henüz teslim almadık plaka henüz çıkmadığı için. Bu arada boya koruma işlemleri falan halledilsin istedik. Aracı satın aldığımız bayi olan Opis'in anlaşmalı olduğu 3M Car Care Center'da ses izolasyonu-pas önleyici, kaput filmi, boya koruma, döşeme koruma, motor koruma ve ön camlar hariç geri kalan camlar kendiliğinden karartmalı olduğu için sadece ön iki cama film uygulamaları yapıldı. Araç Opis'le 3M arasını bayinin çekicisi üzerinde gitti geldi plaka çıkmadığı için. Aşağıya da bütün işlemleri bittikten sonra çekiciden bayiye indirirkenki bir fotoğrafını ekliyorum. Maşallah diyelim, nazar değmesin

Ynt: Sports Tourer

Allah nazardan saklasın Maşallah

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sports Tourer'ı harika dizayn etmişler.Audi S6 ile sevdiğim iki wagon araç.Maşallah kazasız belasız kullanın.Heyacanınızı kestirebiliyorum umarım yarın kavuşursunuz.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

teşekkürler arkadaşlar. bekliyoruz bakalım. sabreden derviş muradına ermiş
        fotoğrafı cep telefonu ile çektim. henüz jant göbek kapakları ve bijon kapakları takılı değil, teslimat zamanında takacaklar. teslim aldıktan sonra eksiksiz hali ile fotğraf makinesi ile de resimlerini çekip koyarım inşallah.

Yorum

vayy jantlar ve renk çok güzel olmuş cam tavanda var mı? maşallahhh
          F30 Sport+

Yorum

sağol gökhan, cam tavanımız da var

Yorum

oyy oyy oyy o zaman tadından yenmez bu minik jip
              F30 Sport+

Yorum

Allah nazardan saklasın,
                iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah.
                seçiminiz için de kutlarım, zevkle kullanırsınız inşallah, araç harika clapclap
                InsigniaTEAM

Yorum

sağol çağrı, hepimiz kazasız belasız güzel günlerde kullanalım arabalarımızı inşallah.

Yorum

dün akşam teslim aldım, karanlıktı. eve gidinceye kadar 30km lik yolda baya bir ter döktüm açıkçası

Yorum

offf, o ilk kilometreler, bende hatırlıyorum benim ilk km.leri, ter basmıştı her yanımı, sanki bir rüya gibiydi, muhteşemdi. maşallah Ahmet kardeşim, güle güle kullan...

Yorum

saol ersin.
                        200km yol yaptım. artık her yönüyle alıştım araca. kullanması çok rahat ve konforlu. paralel park asistanını denedim. biraz yavaş park ediliyor ama kaldırıma sıfır yanaştırıyor namussuz

Yorum

Bugün güneşi görünce bir yıkama operasyonu yapayım dedim. Tam yıkamayı bitirdim hava tekrardan bozdu
                          Pek güneş yoktu fotoları çekerken. Bir de telefonla çektim, pek düzgün görünmüyorlar.
                          İyi seyirler

Yorum

güle güle kullanın masallah, plakalıklara el atarsanız daha güzel görünür

Yorum

Maşallah diyelim.

Mert 'in dediği gibi plakalıkları çıkartıp direkt montaj yaparsanız daha güzel oluyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X