Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra Klasiko...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Astra Klasiko...

Arkadaşlar Corsa D'den sonra yeni aracım aramızda...

Sadece iç kısımda birkaç işlem var. Torpido üstündeki çıta, farları açma kapama tuşununun oradaki çıtalar serviste 200TL'ye değiştiriliyorumuş. Yakın zamanda gidip mat krom şeklinde değiştireceğim.

Kadrandaki krom görünüm halkalar ise piayasada malesef yok. Omsa markasına mail attım. Duruma göre eğer üretim olmaz veya bulamaz isem Gümüş yaldızlı kaligrafi kalemi ile çerçeveleri boyayacağım. Başkada yapılacak bişey yok.

2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
    2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Ynt: Astra Klasiko...

Hayırlı olsun
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hayırlı olsun, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
        hayırlı olsun, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle....
        aynen

Yorum

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah konsoldaki çıtaları değiştirince güzel olur gerçektende
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah konsoldaki çıtaları değiştirince güzel olur gerçektende
            Zaten aracın bence şu an en büyük eksiği o çıtalar. Ama alınabiliyor olması eksik olmasınıda ortadan kaldırıyor. Tek çözemediğim kadran olayı. Onuda özünce süper olacak.
            2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)

Yorum

kadranların işi kolay, onunla ilgili değişiklik yapan çok insan var. kimisi krom çıtalardan alıyor, kimisi dediğin gibi kalemle boyuyor. firmanın adını hatırlamıyorum ama çeşitli markalar için krom gösterge çıtaları üreten bir firma vardı
              InsigniaTEAM

Yorum

hayırlı olsun

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  kadranların işi kolay, onunla ilgili değişiklik yapan çok insan var. kimisi krom çıtalardan alıyor, kimisi dediğin gibi kalemle boyuyor. firmanın adını hatırlamıyorum ama çeşitli markalar için krom gösterge çıtaları üreten bir firma vardı
                  Birçok marka ve model için var. Fakat Astra H için malesef kimse bulamıyor. Dediğim gibi en son çare boyamak olacak. Zaten Kaligrafi kaleminin gümüş yaldızlı kalemi orjinal çerçeve rengine en yakını.

Yorum

vites gecislerinden memnun musunuz ? duz yolda sakin kullanimda kac bin devirde vites yukseltip dusuruyor ? kabindeki motor sesini ve anlastiginiz fiyati ozelden veya burdan aktarabilirseniz sevinirim ben de ciddi ciddi dusunuyorum bu aracin simsek grisini

Yorum

aynı aracın beyazı var bende. güzel bir araç. oldukça ekonomik. çıtalar dediğiniz hangisi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sxn4
                        vites gecislerinden memnun musunuz ? duz yolda sakin kullanimda kac bin devirde vites yukseltip dusuruyor ? kabindeki motor sesini ve anlastiginiz fiyati ozelden veya burdan aktarabilirseniz sevinirim ben de ciddi ciddi dusunuyorum bu aracin simsek grisini
                        Vites geçişlerini çok tartıştık bu aracın. Fakat bütün herşey beklentilerden kaynaklanıyor. Araçtan tam otomatik bir şanzumanın rahatlığını ve hissetrmeyen vites geçişlerini beklemek mantıksızlık olur. Easytronik vites otomatikleştirilmiş bir şanzuman olduğu için sizin yerinize debriyajı ve vitesi kullanan bir robot vardır. Burada dikkat etmeniz gereken vites geçişleride ayağınızı biraz gazdan çekmek olacaktır. İnanın bu şekilde hiçbir şekilde rahatsız olmayacağınız bir vites geçişi var.

Vites değiştirme devirleri sizin gaza ne kadar bastığınız ile alakalı bir durum. Eğer yüklenirseniz bu değer 3500ü ve hatta 4000i bile buluyor. ama sakin kullanırsanız 2500 civarı değişim yapıyor. Eğer bir araç sollamak istediğiniz zaman ise gazı dip gaz yapmanız durumunda mümkün olan en düşük vitese geçiş sağlanıyor. Yani bana göre vites çok güzel. Dediğim gibi beklenti ve kullanım meselesi.

Kabinde normal kullanımda motor sesini neredeyse duyamıyorsunuz. Lastik seside aynı şekilde. Ancak 120km/h gibi rüzgar sesi başlıyor. Bence yalıtımı başarılı.

Ben aracımı 600Km'de aldım. Adam içinde 1 depo mazot harcamamış yani. Opel yetkili bayilerinden sadece İstanbul Odak ve Samsun Reis otomotivlerde var 2011 modeli ve istanbul araç için 43.500TL'den aşağı düşmedi. Samsun Reis ise 44.500'den aşağı düşmedi. Bende bu aracı 39.000TL'ye aldım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
                          aynı aracın beyazı var bende. güzel bir araç. oldukça ekonomik. çıtalar dediğiniz hangisi?
                          Torpido ile konsol üst kısmının birleştiği yerdeki yatay çıta ve far kontrol tuşlarının olduğu yatay çıta. Buraları mat krom olanları ile değiştireceğim.

Yorum

Hayırlı olsun halit bey
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Hayirli olsun.

Yorum

İşleniyor...
                              X