Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vexx's 1.6 Turbo Cosmo/Beyaz/Bej-Kibo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Vexx's 1.6 Turbo Cosmo/Beyaz/Bej-Kibo

Maşallah nazar değmesin aracınıza.

Benim aracım da beyaz ama içi bej değil siyah. Aslında alırken istediğim kombinasyon beyaz renk bej döşeme siyah göğüstü öyle birşey yok dediler ben de piano black tasarımı çok beğendiğim için siyaha karar verdim.Bir daha alsam yine beyaz alırdım ben de.
    INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

Teşekkür ederim.Aslında olmayacak şeyde değil.Çıkma bulunup serviste taktırılabilirdi.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

arabanın maşallahı var, güzel günlerde kullan burak.

ben iç dış renk kombinasyonunda kontrast olmasından yanayım. alırken de iki tercihimiz vardı zaten: dış beyaz iç siyah ve dış siyah iç bej. iki kombinasyonu da yakından inceleme şansızmız oldu ve içini daha ferah kıldığı için bej tercih ettik. ona göre de dışı siyah oldu. önceki volvo s70 imizi de aynı tarzda seçmiştik. dışı sedefli lacivert içi bej deriydi. ben her sene derisinin bakımını kendim yapıyordum. kirleniyor ama düzenli bakım yapılırsa toprak rengine dönmüyor rover coupe aracımın içi siyah deri dışı koyu füme idi. pek tarzım değil kontrast olmaması ama ikinci el olunca seçme şansı pek olmuyor, temiz bulduğunu alıyorsun

bu arada arabayı değiştiriyorlar mı gökhan?

Yorum

Ahmet Bey henüz resmi müracaat etmedim. Cuma süre doluyor cuma belli olacak ve hala parça gelmedi bakalım hayırlısı..
          F30 Sport+

Yorum

Teşekkür ederim ahmet.Evet kontrast yaratmak iyidir özellikle kıyafetlerimde dikkat ederim bu duruma. Ama dışı beyaz içi bej sevdiğim için böyle oldu.Birde yeni moda dikkat ettim artık son çıkan bmw,mercedes,audilere dış beyaz,iç bej kombinasyonu koyuyorlar.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

evet son zamanların modasının beyaz+bej olduğunun farkındayım ben de bundan dolayı o kombinasyon da aklımın bir köşesinde duruyordu ama birebir araç üzerinde gördüğüm zaman bana pek hitap etmedi. sırf modaya uyayım diye de içime sinmeyen bir şeyi almak istemedim. herkes kendi zevkine göre alıyor aracını, herkes güle güle kullansın

Yorum

İşleniyor...
              X