Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Navigasyon

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Navigasyon

Merhabalar yeni araç aldım. Sport paketi navigasyon servislerde yükleniyormu. Yazılım mi yoksa ekran degisiyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

Ynt: Navigasyon

welcome

Kendinizden biraz bahsedermisiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkürler ofluyum istanbulda yaşıyorum.

Yorum

Hoşgeldiniz aracınızı güle güle kullanın ben de sport kullanıcısıyım.aracımı alırken navigasyon taktırmayı tavsiye etmediler.onun yerine telefonunuzu usb ile bağlarsanız navigasyonu kullanabilirsiniz ekstra navigasyona gerek yok
          [center]
          1.6cdti sport 
          GREY HURRICANE [center]

Yorum

navigasyon kartı bozuldu servis 400 lira fiyat çekti gidip yeni kart aldım kendim program indirip yükledim arkadaşlar aklınızda bulunsun.yapmak isteyen varsa bana ulaşabilir boşuna o kadar para vermeye değmez
            2012 İnsignia 2.0 cdti biturbo cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: osmanMUDUROGLU
              navigasyon kartı bozuldu servis 400 lira fiyat çekti gidip yeni kart aldım kendim program indirip yükledim arkadaşlar aklınızda bulunsun.yapmak isteyen varsa bana ulaşabilir boşuna o kadar para vermeye değmez
              burdan anlatsanız da hepimiz öğrensek daha iyi olmaz mı?
              2016 beyaz 1.6 cdti cosmo, siena perfore bej deri spor koltuk opsiyonlu

Yorum

Küçük bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. osmanMUDUROGLU arkadaşın bahsettiği durum sonradan takılan multimedialar için geçerlidir. Makyajlı kasalarda orjinalinde yoksa Corvin gibi arayüz cihazları ile edinebilirsiniz.

Yorum

welcome
                  Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mctb
                    Orjinal yazı sahibi: osmanMUDUROGLU
                    burdan anlatsanız da hepimiz öğrensek daha iyi olmaz mı?
                    evet cihazım sonradan takılma bi siteden i go primo navi programını indirdim sonra bunu yeni aldığım karta yükledim kartı araca taktıktan sonra ayarlardan navigasyonun exe dosyasını ayarlamanız gerek sistem ayarlarında var
                    2012 İnsignia 2.0 cdti biturbo cosmo

Yorum

İşleniyor...
                    X