Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kara Şimşek Serçedess

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kara Şimşek Serçedess

Arkadaşlar merhabalar...
    5 ay önce çok değişik bir şekilde aldığım serçeyi uğraşa uğraşa bu hale sokabildim. Çoğu yerini kendim yaptım. Aslında amaç; ben doğmadan babamın alıp 19 yıl boyunca bindiğimiz 124 ü alıp orjinaline sadık olarak restore edip kullanmaktı ancak o aracı Isparta'da bulduğumda maalesef bir hurda ile karşılaştım. Tam bir hayal kırıklığı yaşarken Ankara'da bu işleri yapan bir hastamın önerisi ile serçe alıp uğraşayım istedim. Önce orjinallik fikri varken sonradan içimdeki modifiye tutkusunu bunda tatmin edebilir miyim falan filan sonuç bu oldu. Malum yeni arabalara modifiye bir yere kadar.
    Önce beyaz haliyle başladık sonra siyah sonra kara şimşek sonra GİT bu şekle geldi. Tabi bu sürede iş yaptırmak istediğim ustalarla papaz olduğum anları anlatmaya gerek yok sanırım. Burada bu işler için adam bulmak neredeyse imkansız. Bir jantı bile boyatamadıktan sonra ne diyeyim. Durum bu olunca çoğunu kendim yapmak zorunda kaldım tabi.
    Malum Çankırı küçük bir yer. Hastane ve ev arası 1.5 km olunca zaten çok ciddi bir taşıta gerek kalmıyor. Şehir içinde hastaneye gelip gitmek ve hafta sonları gezmek için kullanıyorum. Kibrit kutusu kadar olunca her yere sığıyor. Tek sıkıntısı hasta için hastaneye yetişmeye çalışırken milletin durdurup fotograf falan çekmek istemesi
    Biraz yaptıklarımdan bahsedeyim. Araçta uzaktan kumanda merkezi kilit ayak sensörlü ve kumandalı bagaj kapağı , akıllı anahtar sistemi , cam otomatikleri, deri döşeme vs vs.
    Aslında daha değişik projelerim de var ancak kış geldiği için biraz askıda kalacak sanırım.
    Yaza doğru biraz motorla falan oynayayım diyorum. Hayırlısı...
    Sizinle paylaşmak istedim...

Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Ynt: Kara Şimşek Serçedess

Eline sağlık abi farklı bir araç olmuş kara şimşek

Yorum

Abi eline ve emeğine sağlık. Maşallah güzel olmuş...
      4 tane araba topladığım için neler yaşadığını çok iyi anlıyorum abi

Yorum

Emeğinize sağlık,çok güzel olmuş.d,Dikkat çektiği kesin.
        Benim de aklımda olan bir şey aracı alıp kendime göre restore edip kullanmak ama sabır isteyen bir iş o da bende pek yok.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          Emeğinize sağlık,çok güzel olmuş.d,Dikkat çektiği kesin.
          Benim de aklımda olan bir şey aracı alıp kendime göre restore edip kullanmak ama sabır isteyen bir iş o da bende pek yok.
          Aynen. Şöyle söyliyeyim kadın doğumcu arkadaşın 2016 model mersedes SLC si var roadster cabrio. Aynı otoparka koyuyoruz yanyana akşam geldiğimizde millet benim arabanın başında oluyor
          Orjinal yazı sahibi: Rae
          Eline sağlık abi farklı bir araç olmuş kara şimşek
          Teşekkürler.
          Orjinal yazı sahibi: ersin_58
          Abi eline ve emeğine sağlık. Maşallah güzel olmuş...
          4 tane araba topladığım için neler yaşadığını çok iyi anlıyorum abi
          Evet ne demek istediğimi iyi anlıyorsundur ersin kardeşim. TEşekkür ediyorum...

Yorum

İlk görünce Yüzümde bir gülümseme, ardından içini görünce OOOV dedim gerçekten.

Tebrikler efenim. Bayıldım. Güzel paraya satarız yaw
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ali abinin tepkisinin aynısı bende de oldu.

Bir serçenin gözüme güzel geleceğini tahmin etmezdim. clapclap
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Maşallah. Kara şimşek denecek kadar olmuş. İyi günlerde kullanın.

Yorum

Çok güzel olmuş. Harika
                  https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Yakışıklı olmuş kerata...Ellerinize sağlık...Emeğimizin karşılığını almışsınız...

Yorum

maaşallah güzel bir araç olmuş,yaş biraz ilerleyip çocuğu biraz büyüteyim 70 lerden bi amerikan restore planım var inşallah sizin kadar şanslı olup yapabilirim
                      insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Cem Hocam Süpersin kışlık lastik takıp kış etkinliğimize gelirsin artık

clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Abi maşallah.. çok güzel olmuş.. eline sağlık... clapclap clapclap bizim burda da var bir tane yan tarafa kocaman serçedes yazmış.. denk gelirse atayım fotosunu..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok yakışıklı olmuş ihihi

Yorum

Teşekkürler. Genellikle aynı tepkileri alıyorum.

Orjinal yazı sahibi: aSya
                              İlk görünce Yüzümde bir gülümseme, ardından içini görünce OOOV dedim gerçekten.

Tebrikler efenim. Bayıldım. Güzel paraya satarız yaw
                              Orjinal yazı sahibi: ratip
                              Teşekkür ediyorum

Ali abinin tepkisinin aynısı bende de oldu.

Bir serçenin gözüme güzel geleceğini tahmin etmezdim. clapclap
                              Orjinal yazı sahibi: balkes
                              Valla ben de bu kadar değişik olabileceğini tahmin etmemiştim açıkçası.

Maşallah. Kara şimşek denecek kadar olmuş. İyi günlerde kullanın.
                              Orjinal yazı sahibi: canbaz
                              Teşekkürler...

Çok güzel olmuş. Harika
                              Orjinal yazı sahibi: mozarto
                              TEşekkürler...

Yakışıklı olmuş kerata...Ellerinize sağlık...Emeğimizin karşılığını almışsınız...
                              Orjinal yazı sahibi: ulas79
                              Teşekkür ediyorum.

maaşallah güzel bir araç olmuş,yaş biraz ilerleyip çocuğu biraz büyüteyim 70 lerden bi amerikan restore planım var inşallah sizin kadar şanslı olup yapabilirim
                              Orjinal yazı sahibi: FacomX
                              Aslında onu ben de istiyordum ama malum küçük şehirdeyiz. Bunun bile bazı parçalarını bulmak ve taktırmak sıkıntı oldu o yüzden amerikan burada çok zor. Ama benimde aklımdan geçmiyor değil.

Cem Hocam Süpersin kışlık lastik takıp kış etkinliğimize gelirsin artık

clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap
                              Orjinal yazı sahibi: insgna44
                              Abi zaten hemen Nokian Weather Proof taktım 4 tane her yere gelirim Allahın izniyle. Motor stok halinde duruyor o yüzden fazla basmazsınız artık

Abi maşallah.. çok güzel olmuş.. eline sağlık... clapclap clapclap bizim burda da var bir tane yan tarafa kocaman serçedes yazmış.. denk gelirse atayım fotosunu..
                              Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
                              Teşekkürler Muratçım. Ben tüm benzer araçları inceliyorum başka neler yapılabilir diye o yüzden denkgelirse at muhakkak memnun olurum.

Çok yakışıklı olmuş ihihi

Çok teşekkür ederim Şaman Bey. Ne de olsa O bir TÜRK klasiği

Arkadaşlar alıntı yapmayı tam olarak beceremiyorum kusura bakmayın mesajlarınızla benimkiler karışmış

Yorum

İşleniyor...
                              X