Duyuru

Collapse
No announcement yet.

34SEK53

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 34SEK53

http://i.hizliresim.com/2k16gv.jpg

Ynt: 34SEK53

Maşallah.. nadir bulunan bir renk.. kazasız belasız keyifli sürüşler

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Maşallah

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun, kaplamamı?

Yorum

Güzel araç, güle güle kullanın. Plakayla ilgili yorum yapmak için girmiştim konuya ama gelin arabası olduğunu görünce vaz geçtim Değişik bir plaka. Bu arada sis farlarınızda bir matlaşma, sararma mı var bana mı öyle geldi?
          2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Yok Ersin bey, açıdan kaynaklı ışık durumları nedeniyle far öyle görünüyor. Muhtemelen de bize göre sağ tarafta far' yüzeyine bakış açımıza göre yansıyan beyaz bir ışık sözkonusu. Duvar, zemin, gökyüzü gibi... Başıma geldi. Renk enfes tabiiiii
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
              Yok Ersin bey, açıdan kaynaklı ışık durumları nedeniyle far öyle görünüyor. Muhtemelen de bize göre sağ tarafta far' yüzeyine bakış açımıza göre yansıyan beyaz bir ışık sözkonusu. Duvar, zemin, gökyüzü gibi... Başıma geldi. Renk enfes tabiiiii
              Hmmm olabilir, aslında ben farları değil sis lambalarını kastetmiştim ama biri için geçerli olan ikisi için de geçerli olur herhalde. Fotoğrafçılık çok acaip bir iş. Işık gölge diyafram kompozisyon falan, oooooo zor iş. Teşekkür cevap için
              2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

İkinci insignia ilanımda arayanlar soruyordu farlar da birşeymi var dı diye

Edit;

Sisleri farketmemişim. Haklısın. Gayet mat görünüyorlar. Işıkla alakalı değil bu.
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Maşallah gayet güzel. Renk de çok orjinal.
                  34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Maşallah Kazadan beladan korusun rabbim
                    [img width=600]http://i.hizliresim.com/m5zD02.png[/img]

Yorum

muhteşem bi dikkat çekiciliği var

Yorum

Bu renge bir tek ben alışamadım galiba. Bende hep "superman kostümü giymiş ev babası" hissi yaratıyor. Mesela Insignia'nın Coupe'si olsa, Calibra gibi, ve ona bu renk uygulansa yadırgamam belki. Renk, zevk, vs...

Yorum

insignia da enguzel yakışan renk bence

Yorum

maşallah...

Yorum

İşleniyor...
                            X