Duyuru

Collapse
No announcement yet.

>> 41 BH 241 <<

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: &gt;&gt; 41 BH 241 &lt;&lt;

Maşallah araç çok başarılı çok satılacak gibi duruyor.
    [Center]    
                           1.6 Turbo- 180 HP -Cosmo -Flexride Şase -DVD 800 -Sunroof Ve 34 CHN 85

Yorum

Aceleye gerek yok yapılacak çok şey var ama şuan Sıfır arabanın konforunu tadalım biraz
      2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
        Ne Passat'ı yahu??? Allah kurtarmış, on numara bir tercih yapmışsınız. Seyahatlerde en çok tercih ettiğimiz araç çünkü en az yakan ve en konforlu araç Bir gün arabama veda edersem, ki kaza bela olmazsa hiç niyetim yok, listemde 2. sırada bulunan modeldir bu yeni kasa... Hayırlı uğurlu olsun, çok iyi bir tercih
        Kesinlikle çook doğru bir tercih olduğunun farkına vardım
        2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf
          aracınız h.olsun güle güle kullanın aston martin kadar sasalı bi araç bence.
          ön panjur vs beraber tasarlanmış diye biliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cold
            acil jant
            bende katılıyorum yanlız şimdilik orjinallikten yanayız bakalım yaz sonuna doğru satabiliriz belki

Yorum

İşleniyor...
            X