Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MONDEO İLE YOLA DEVAM..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: MONDEO İLE YOLA DEVAM..

Orjinal yazı sahibi: fatihvarol38
    Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın fakat mondeo ikinci el piyasasıyla çok değer kaybeden bi araç aracı kötülemek için degil ama haftasonu denedim bayide insignia ile gitmiştim insigniadan inip ona binince konforsuz hissettim ayrica aracın kendisi gibi fren pedali bile cok sert hiç hoşuma gitmedi yani
    Bilmiyorum ama insigniaya göre debriyaj ve fren oldukça yumuşak + süspansiyon vs bozuk yollarda güzel içeriyi sarsmıyor fakat yol tutuş olarak etkiliyo insignianın çok gerisinde kalıyor yani önden kayma eğilimi oldu birkaç kez zorladığımda pek yüksek hızlar değildi.. Daha yeni tanımaya çalışıyoruz 2. El kısmını zaman göstericek bakalım bunda ne olacak bi passat kadar olamaz haklısınız..
    2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
      Kardesim hayirli olsun Allah kaza bela vermesin mukemmel
      Bir arac ve opsiyon almissin iyi gunlerde
      Kullan
      Vallahi çok zor oldu tüm opsiyonları bi arabada bulmak Türkiyenin dört bi yanını aradık ama en güzeli dinamik LED cidden mükemmel...
      2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Hayırlı olsun.

Yorum

Tüm abilerime teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için her ne kadar bi mondeo olsada gönlüm sizlerin yanında hep bu güzel arkadaşlıklar dostluklar unutulmuyor. En kısa zamanda bir buluşmaya gelmek istiyorum bakalım..

Yorum

Aracınız hayırlı olsun.Yol tutuş olarak insigniadan kötü demişsiniz.Fakat flexi ride şasililer hariç bence insigniadan daha iyi olduğunu düşünüyorum.Açıkcası ford en çok bu yol tutuş yönü ile öne çıkan bir marka.
            Kaldıki aracınızda esp+dinamik tork kontrol sistemi olması lazım ki benim c max imdede var ve gerçekten abartısız eski aracım olan 2010 edition insigniamdan daha iyi yola yapışıyor.
            Bence çok güzel bir tercih yapmışsınız tek kusuru olan ve benimde nedenini anlamadığım bir şekilde bagajı küçültülmüş olması tek handigap bence.
            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Hayırlı olsun. Güzel bir araç. Tekerine taş değmesin.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Maşallah çok güzel bir araç.Bence ekonomi açısından doğru tercih.Bu rengin yanında, kırmızı olanda ,sanroof la süper duruyordu.Kazasız ,belazsız iyi günlerde binersiniz inşallah.
                2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Bundan önceki 1.6 T cosmo aracımız vardı yani o hızlarda her araba o virajlardan çıkmaz ki flexi yoktu.. Mondeo süspansiyon sistemi spora dayalı değil yumuşak yatıyor virajlarda ve önden kayma eğilimi var yüksek hızlarda daha test etmedim neler yapabildiğini ileride görücez inşallah..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: always33
                    Maşallah çok güzel bir araç.Bence ekonomi açısından doğru tercih.Bu rengin yanında, kırmızı olanda ,sanroof la süper duruyordu.Kazasız ,belazsız iyi günlerde binersiniz inşallah.
                    Evet ama o rengi dolu bi pakette denk getiremedik malesef. Bu sedefli platin beyaz olarak geçiyor özellikle geceleri daha bi hoş..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
                      Orjinal yazı sahibi: fatihvarol38
                      Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın fakat mondeo ikinci el piyasasıyla çok değer kaybeden bi araç aracı kötülemek için degil ama haftasonu denedim bayide insignia ile gitmiştim insigniadan inip ona binince konforsuz hissettim ayrica aracın kendisi gibi fren pedali bile cok sert hiç hoşuma gitmedi yani
                      Bilmiyorum ama insigniaya göre debriyaj ve fren oldukça yumuşak + süspansiyon vs bozuk yollarda güzel içeriyi sarsmıyor fakat yol tutuş olarak etkiliyo insignianın çok gerisinde kalıyor yani önden kayma eğilimi oldu birkaç kez zorladığımda pek yüksek hızlar değildi.. Daha yeni tanımaya çalışıyoruz 2. El kısmını zaman göstericek bakalım bunda ne olacak bi passat kadar olamaz haklısınız..
                      İnşallah zarar ettirmez güle güle binin Allah kaza bela vermesin görünüs olarak cok Mukemmel bir aaraç vede hint kumaşı gibi zor bulunacak.dolulukla almışsınız maşallah: )

2014 Edition Elegance Fabrika Çıkış Lpg li + Sunroof

Yorum

Led far çok hoş. Yakından görmedim. Benzer motoru C5 te kullandım. Tork kurtarıyor biraz.

Hayırlı olsun
                        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Valla satmak için almadık illa kârlı satılcak diye birşey yok hayirlisi diyelim

Yorum

Fordun 2. eli biraz zayıf fakat sürüş zevki vereceğinden eminim
                            '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                            '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Şu dönemden sonra hangi 0 km araçta zarar edilmiyorki ?
                              Son 2 yıl içerisinde,Euro 2.5 TL iken,3 TL yi geçerek Türk lirası Euro karşısında% 20 değer kaybetti, buda otomobil sektörüne yansıdı,tl bazında kazandırdı yada değerini korudu araçlar,bütün markalarda böyleydi,şu dakikadan sonra,eğerki kurda herhangi bir büyük değişiklik olmaz ise 0 Km alıpta 2-3 yıl sonra %15-20 değer kaybetmeyecek hangi marka model var?
                              Piyasasını takip ettiğim araçlardan bahsedeyim;
                              Bmw 3.16 m paket 0 fiyatı (2014model) 130-135 bin tl aralıgındaydı suan 8-15 bin km arasında 115000 tlye alabiliyoruz güzel bir pazarlıkla.

Mercedes yeni c 180 şuan 165-175 bin tl arası 0 fiyatı, ikinci elleri 140-150 lere kadar düştü max 10000 kmdekiler

Passat cc ler 1.4 tsi suan cam tavanlı,18 jantlı,led far vs 115000 civarı gel gelelim ikinci eli 1-2 yasındakiler,90-85 bin civarı

Yani değer kaybetmeyen araç yok şu dakikadan sonra,kur çok önemli tabiki bu konuda

Bana kalırsa bu 1.6 tdci mondeolar sınıfında en iddialı araç ve ikinci el piyasasını canlandırırlar bu kasa ve bu motorla

Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                                Şu dönemden sonra hangi 0 km araçta zarar edilmiyorki ?
                                Son 2 yıl içerisinde,Euro 2.5 TL iken,3 TL yi geçerek Türk lirası Euro karşısında% 20 değer kaybetti, buda otomobil sektörüne yansıdı,tl bazında kazandırdı yada değerini korudu araçlar,bütün markalarda böyleydi,şu dakikadan sonra,eğerki kurda herhangi bir büyük değişiklik olmaz ise 0 Km alıpta 2-3 yıl sonra %15-20 değer kaybetmeyecek hangi marka model var?
                                Piyasasını takip ettiğim araçlardan bahsedeyim;
                                Bmw 3.16 m paket 0 fiyatı (2014model) 130-135 bin tl aralıgındaydı suan 8-15 bin km arasında 115000 tlye alabiliyoruz güzel bir pazarlıkla.

Mercedes yeni c 180 şuan 165-175 bin tl arası 0 fiyatı, ikinci elleri 140-150 lere kadar düştü max 10000 kmdekiler

Passat cc ler 1.4 tsi suan cam tavanlı,18 jantlı,led far vs 115000 civarı gel gelelim ikinci eli 1-2 yasındakiler,90-85 bin civarı

Yani değer kaybetmeyen araç yok şu dakikadan sonra,kur çok önemli tabiki bu konuda

Bana kalırsa bu 1.6 tdci mondeolar sınıfında en iddialı araç ve ikinci el piyasasını canlandırırlar bu kasa ve bu motorla

Güzel tespit.
                                https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

İşleniyor...
                                X