Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Octavia A7 ye Ufak dokunuşlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Octavia A7 ye Ufak dokunuşlar

Evet arkadaşlar,

Yine bu sefer orjinal binicem abi sözümü tutamadım. Ama bu sefer en azından 1,5 yıl dayandım.

Uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet aracıma uygun Eibach yaylar ülkemize geldi ve ben hemen distribitöründen satın aldım.

Taze Tazee Resiimleeeer:

Orjinal Yaylar arka taraf

Orjinal Yaylar ön taraf

Ön yayların karşılaştırması
    Kirli olan orjinal yaylar, temiz olan Eibach lar. Arka yayları maalesef çekemedim ama arkalarda fark daha fazlaydı

Eibach lardan sonra arka taraf

Eibach lardan sonra genel hali

Bundan sonra sırada yazılım, VRS egzost çıkışları ve karar vermesem de spoyler ile yan etekler var.

Ynt: Octavia A7 ye Ufak dokunuşlar

Hayırlı olsun gayet güzel olmuş
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Bu fotoğraflardan sonra şunu anladım; yay standart jantlarla olmuyor Sıra jantlarda
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Masallah

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yakışıklı olmuş güle güle kullanın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
            Bu fotoğraflardan sonra şunu anladım; yay standart jantlarla olmuyor Sıra jantlarda
            Aynen katılıyorum...

Yorum

Sağolun,

Jant işine girmeyi çok düşünmüyorum. Bu jantlarım zaten 17''. Görsel olarak 18'' hatta 19'' çok daha iyi duracaktır ancak önceki aracımda 18''+yay kullanan biri olarak o kadar fazla konfor kaybı yaşamak istemiyorum.

Belki ileride ince ve az kollu 17'' bir jant düşünebilirim

Yorum

Dokunuşları biraz daha hissedilir mi yapsanız acaba ...
                Aracınız çok güzel bu arada maşallah.
                https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Dokunuşlar zaman yayılarak daha hissedilir olacak

Araç çıkalı neredeyse 2 yıl olmasına rağmen yayları mesela ülkemize yeni geldi. Keza yazılım da aynı şekilde.

Sıradaki hedefler, orjinal VRS egzost çıkışları, bagaj üstü ince spoyler ve tabii ki de ecu remap

Yorum

Jantları değiştirmeden,aracınıza ne yaparsanız yapın,ilgi çekici olmayacaktır.İlk olarak bence jantları değiştirin.Bu şekilde ilerlemek daha keyif verici olacaktır bence.
                    https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Güle güle kullanın.
                      Yay kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.

Yaklaşık olarak 2 buçuk senedir Astra J 1.4T aracımı Eibach marka ProKit serisi yaylı olarak kullanıyorum. Araç ilk başlarda inanılmaz çakılı ve sertti,yani sert direksiyonlarda bolluk hissi oluşmuyordu.

Fakat şuanda araç inanılmaz bol gelmeye başladı bana. Sanki bir problem varmış gibi geliyor ama bilemiyorum.

Uzun süredir sadece yay kullananların hissettikleri böyle bir durum var mı acaba ?
                      2015 BMW F30 M Sport

Yorum

octavia larij ozelikle on yuzu cok hosuma gidiyor hergun vrs inceliyorum bmw 3 fiytinda tabi ama alinir alinmaz karari zor yinede cok cezbediyor hayirli olsun sirada guzel bir jant olmali

Yorum

@Soy: Şu ana kadar yay kullandığım hiç bir aracımda bu tür bir sorunla karşılaşmadım

@Patcute: VRS bence parasını çok da hakkeden bir araç değil. Çünkü perf aracı desen, rakiplerinin çok ama çok geresinde. Ha içinde değişik şeyler sunuyor desen o da yok. Şahsen benim bütçem o kdr olsa VRS heralde tercih etmezdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                            @Soy: Şu ana kadar yay kullandığım hiç bir aracımda bu tür bir sorunla karşılaşmadım

@Patcute: VRS bence parasını çok da hakkeden bir araç değil. Çünkü perf aracı desen, rakiplerinin çok ama çok geresinde. Ha içinde değişik şeyler sunuyor desen o da yok. Şahsen benim bütçem o kdr olsa VRS heralde tercih etmezdim
                            diZel o kdr güçlü başka seçenek vag grubu bi gtd golf yok mesela gibi

Yorum

Hafta sonu bir iş İstanbul'a geldim. Bugün 12 den 4 e kadar maslaktaydım. Sonrasında da kartal tarafına geçtim ve nihayet içime sinen egzozları bulup aldım.

Aksesuarcı ve egzozcuların tümü çok uyanık. Aldıkları ürünü 2 katı fiyata çakmaya çalışıyorlar. Şansıma ben Erpa egzoz diye bir yer buldum. Stell marka egzozların distribitörü. Ustamızın adı Ahmet Eryılmaz. Çok dürüst bir esnaf. Sağolsun dükkanda değildi ama servis aracı ile orta bi noktada bizimle buluştu. Servis aracı dediğime bakmayın, içerisi apayrı bir egzoz dünyası idi.

Neyse Skoda ya olacak ve aklımdaki egzozları hemen gösterdi. Fiyat olarak bugün gezdiğim yerlerde çiftine 400tl den az istenmeyen uçlara önce 250 dedi sonra uzun yoldan geldiğimiz için bizi kırmayıp 220TL de anlaştık. Benim aldığımın bir küçük boyu ki o da çok şı duruyor çiftine 150TL dedi. Almak isteyen olursa yönlendirebilirim. Boşuna aynı uçlara 2 katı fiyat vermeyin

Yorum

İşleniyor...
                              X