Duyuru

Collapse
No announcement yet.

27 BAS 72 BUDA YENİ ARACIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 27 BAS 72 BUDA YENİ ARACIM

Aracınız hayırlı olsun, jantlar favorim.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Bu muhabbet yüz yüze yapılsa yanlış anlaşılma anında çözülecek
      ama yine de tebrik ederim sağ duyu sayesinde mutlu sona ulaşmışız.
      Fikir ayrılıkları olsa da anlaşmak biz Insigniateam'e çok yakışıyor.

Amacım kesinlikle olayı hortlatmak değil ama iki noktayı da kendimce paylaşmak istiyorum.
      Malum paylaşabilmek de çok önemli:

Insignia 1.6 Turbo ile ben de 263 görmüştüm kadranda 250 baremini oldukça rahat geçiyordu lakin göstergelerde hata payını unutmamak lazım.
      ki ben eski vectralardan bu yana Opellerde normalin üstünde olduğunu düşünüyorum %8 civarı.

Maksimum devirde 7000 civarında bir kere devir kesiciye yakalandım (105 bin km yaptım) ki o da Fatih Hoca'yı takip ederken
      Sanırım aracın durumuna göre devir kesici daha erken de devreye girebiliyor (Motor gücü azaltıldı benzeri bir uyarı sistemi de mevcut canavarlarda)

Şanzıman oranları teorik olarak çıkabilecekleri hızları gösterirler.
      Calibra 2.0 16V kullanmıştım vitesler o kadar kısaydı ki 5.viteste 6500 devirde 210kmh devir kesiciye giriyordu.
      Şu an kullandığım araç 8.viteste 6500 devirde 357,5 kmh göstergede görebilir, lakin hız felakettir o yüzden 238kmh geçmiyorum
      siz de geçmeyin

Yorum

guzel dıleklerinız için teşekkur ederim allahım olmayanada nasıp etsin hepimiz inançlı ınsanlarız.bu konuyu açtık birbirimizi daha iyi tanıyalım diye ama lutfen kımse kımseyi kırıp uzmesin konuda( fatih abide) var saygı sevgi çerçevesinde paylaşalım konuları.allahım kımseye kaza bela vermesin.yapalın testler sonucu aldıgımız veriler.iyi dilekler dilegiyle
        27 BAS 72 1.6 T Cosmo 19" Jant SunRoof Navigasyon

Yorum

İşleniyor...
        X