Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra h cabrio

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Astra h cabrio

selam arkadaslar, aracım insignia degil fakat bir opelci olarak ben de paylasım yapmak istedim. aracım " Astra H Cabrio (Twintop) 2008 1.6t ".

aracım icin 3.5 cm H&R yay ve komple OPC bodykit (Opc ön tampon, marspiyel, spoiler ve arka tampon eki) aldım. Ön tampon, marspiyeller ve arka tampon eki plastik fakat spoiler plastik bulamadıgımdan dolayı fiber almak zorunda kaldım. Aklımda bir tek Opc pedal takımı kaldı, onu da para ayırabildigimde halletmeye calısacagım. Yayların takılması ve body kit parcalarının boyanıp montajı icin arabamı ustama bıraktım. Bu sırada arabam 69binde oldugu icin trigeri de degistirdik riske girmeden. Bu islemlerden sonra ilerde belki egzoz, yazılım dusuyorum, yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

orjinal hali

suan da işim dolayısıyla sehir dısındayım, malesef gelismeleri uzaktan takip edebiliyorum, dun yaylar takılmıs, ustam foto cekip yolladı, araba biraz kirli ve foto cok kaliteli degil fakat tek yaylı fotografı bu simdilik

ve Opc body kit, bayram sonrası insallah bitmis fotografları paylasıcam

Opc ön tampon

Opc marspiyel

Opc arka tampon eki

Opc spoiler

Opc Paspas

Opc Logolar

Ynt: Astra h cabrio

güle güle kullanın arabnız gayet diri gürünüyor maşallah fakat yaylar biraz fazla basmıs gibi... opc tampon filanda olunca çok daha güzel olacaktır..
    F30 Sport+

Yorum

Maşallah

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

orjinal hali buysa bayram sonrası çok can yakacak

Yorum

Maşallah, kazasız belasız...

Yorum