Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buda Bonus :) Panamera Diesel

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Buda Bonus Panamera Diesel

Hasan Bey Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin tüm araçlarınızı. APG'nin yokluğunu porche+mercedes+ww ile kapatmaya çalışmışsınız.
    "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
      Hasan Bey Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin tüm araçlarınızı. APG'nin yokluğunu porche+mercedes+ww ile kapatmaya çalışmışsınız.

Oğuz bey teşekkür ederim, insigniadan sonra anca üçü kesebildi

Yorum

Valla Probleminiz o olsun Hasan Bey Allah Başka dert Vermesin Bunlar Güzel Dertler Bizimkilerde Keşke Öyle Olsa

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
        Orjinal yazı sahibi: sefirist
        Hayırlı Olsun Hasan Bey Güle Güle Kullanın

Doğru İyinin İyisi varda Size Pek Bişey Kalmamış En tepeye Bizim Daha Çok Fırın Ekmek yememiz lazım Belkide yesekte alamayız orası ayrı mesele

velhasıl Güzzel araç Kıymetini bilin dünyada pek az insana nasip oluyor böyle güzellikler

Orjinal yazı sahibi: ulas79
        maaşallah,Allah iyi günlerde binmeyi nasip etsin.böyle araçları görünce bunlar arabaysa bizimkiler ne diye soruyorum kendime
        Amin, teşekkürler, herşeyin üstü var, mesela bi bentleyin yanındada bu araba değil gibi geliyor
        İyi dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim, Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah, benim için daha tepesi olmaz diye düşünüyorum, bu bile çok, güzelliklerinin yanında olumsuz taraflarıda var, çok fazla dikkat çekmesi, rahat dolaşamamak vsvs. bunların başında...
        '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
        '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75

Oğuz bey teşekkür ederim, insigniadan sonra anca üçü kesebildi
          Üçü iyimiş haha Neyse ki İnsignia da çok uzaklara gitmedi yanı başımızda emin ellerde duruyor

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
          X