Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia gitti, SORENTO geldi... !!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia gitti, SORENTO geldi... !!!

1 yıl kadar kullandığım insignia'mı sattıktan sonra 4x4 almaya karar vermiştim. Bu tercihimi Sorento'dan yana kullandım arkadaşlar.

Yeni aracımız, 2007 Model Kia Sorento X-FORCE 2.5cc CRDI 170 HP - 400Nm Tork üreten ,multimedia paketli, tamponlarında dahi boyası değişeni olmayan hatta büyük ölçüde çiziksiz diyebileceğimiz, henüz 63.000km'de, üzerinde bir çok jelatini dahi duran tertemiz bir canavar. Araçla ilgili tecrübelerimi ilerleyen zamanlarda aktaracağım. Herkese dertsiz sürüşler. ((FOTOĞRAF BOYUTUNU DÜZENLEYEMEDİM KUSURA BAKMAYIN)) :/

~ 2010 - 1.6 Turbo Cosmo ~
    19" Jant - DVD 800 Navi - Deri Koltuk/Koltuk Isıtma - Park Asist. - 200 HP ...

Ynt: İnsignia gitti, SORENTO geldi... !!!

Hayırlı olsun...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      Hayırlı olsun...
      Teşekkür ederim Sağolun..

Yorum

Hayırlı olsun farklı ve radikal bir tercih
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
          Hayırlı olsun farklı ve radikal bir tercih
          teşekkür ederim. İnsignia'dan sonra hiç bir D veya E Segmentteki aracın aynı fiyat aralığında beni tatmin edeceğini düşünmedim. o sebeple bu kez farklı bir segment denemek istedim. bu fiyat aralığında Captiva - Sorento - Grand Cheeroke 2.7 CRD - Dodge Nitro arasında tercih edilebilirdi. hepsini test ettim. gerçekten sürüş keyfi - donanım - performans ve piyasa açısından en çok ağır basan araç oldu. birde bu kadar temizi denk gelince hiç tereddüt etmedim.

Şimdilik yakıtından da çok memnunum. Aynı temizlikte bulabilirseniz eğer yada biraz daha üst fiyat aralığında kesinlikle tercih edilebilir bir araç, kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

Hayırlı olsun..
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Hayırlı olsun, farklı bi tercih olmuş.
              İnsignianızı ne kadara sattınız, bu aracınızı ne kadara aldınız?
              İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
              Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                Hayırlı olsun..
                Teşekkürler..

Orjinal yazı sahibi: cankaan_x
                Hayırlı olsun, farklı bi tercih olmuş.
                İnsignianızı ne kadara sattınız, bu aracınızı ne kadara aldınız?
                teşekkürler.. 50.000 TL ye gitti insignia. bu araçta 51.000'e geldi.

Yorum

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler...

Dipnot: insignia'dan sonra virajlarda aman dikkat. Servisler bir ara yan yatan sorento doluydu.(performansına güvenip viraja hızlı girme sonucu)
                  34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
                    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler...

Dipnot: insignia'dan sonra virajlarda aman dikkat. Servisler bir ara yan yatan sorento doluydu.(performansına güvenip viraja hızlı girme sonucu)
                    çok haklısınız, dikkat edilmesi gerek.. 100-120 km ile girdiğimiz virajlara 70-80 ile girmeyi öğreniyoruz yavaş yavaş farklı bi deneyim benim için.. araç çok yumuşak süspansiyonlara sahip. esp var ama yeterli değil ağırlığı sebebi ile. denge kaybı yaşandıktan sonra toparlaması neredeyse imkansız.. uyarınız için teşekkür ederim, saygılar..

Yorum

Hayırlı olsun kardeşim
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hayirli olsun virajlari haric konforlu bi arac bana gore...
                        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                          Hayırlı olsun kardeşim
                          Abi çok teşekkür ederim. Sağolun..

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                          Hayirli olsun virajlari haric konforlu bi arac bana gore...
                          Teşekkür ederim, virajlarda insignia gibi girmese de ağır ağır üstesinden geliyor

Yorum

hayırlı olsun. birkaç ay kullandım bende bu aracı.
                            çok keyifli bir araç. beni rahatsız eden tek ayrıntı motor sesinin direk içerde oluşuydu.
                            bendeki çok fazla ses alıyordu içeriye. uzun yolda falan keyifli bir araç elbette.
                            bundan sonra da yaklaşık 3 ay kadar dodge nitro kullandım. buna göre sert bir araç,
                            ancak performansı oldukça üst düzey sorentoya göre.
                            aynı zamanda daha yakışıklı bana göre, daha dikkat çekici.
                            ama bu kadar temizini bulmuşken kaçırmamanız çok iyi olmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emin Günaydın
                              hayırlı olsun. birkaç ay kullandım bende bu aracı.
                              çok keyifli bir araç. beni rahatsız eden tek ayrıntı motor sesinin direk içerde oluşuydu.
                              bendeki çok fazla ses alıyordu içeriye. uzun yolda falan keyifli bir araç elbette.
                              bundan sonra da yaklaşık 3 ay kadar dodge nitro kullandım. buna göre sert bir araç,
                              ancak performansı oldukça üst düzey sorentoya göre.
                              aynı zamanda daha yakışıklı bana göre, daha dikkat çekici.
                              ama bu kadar temizini bulmuşken kaçırmamanız çok iyi olmuş.
                              Teşekkür ederim...

NİTRO bir aile büyüğümüzde var. Test ettim işin açığı bana sorento kadar keyif vermedi. hızlanma süreleri vs. biraz daha iyi tabi ki. Fakat kesinlikle donanım sürüş keyfi vs. sorento bir adım önde bence. Yol sesi-motor sesi ile ilgili olarak, motor ısındıktan sonra içeriye neredeyse bir benzinli 2.0 motor araç kadar ses alıyor. sizinki 140 lık değildi değil mi? yada km 'si kaçta idi...

Yorum

İşleniyor...
                              X