Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'dan İnsignia Çekimleri. :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul'dan İnsignia Çekimleri. :)

Değerli İnsigniaTeam Aileme Merhaba ;

Uzun bir aradır yoktum okullar dolayısıyla, bu arada yenilik için canavarımız olan insignia'yıda sattık birikim içindeyiz Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin... Herneyse Abiler ben biryerlere gidip gelirken, gezerken genellikle hep insignia görüyorum aklıma yatanları çekiyorum buda heralde insignia merakından kaynaklanan birşey olsa gerek, bu merakta zamanında Bana NURETTİN abimin arabasını çekmemi sağladı bide görüşebileydik iyi olurdu sağlık olsun nediyelim. Konu kirliliği olmaması için ben zamanla attığım resimleri izniniz altında bu konu altında güncelleyeceğim abilerim....

Gelelim Resimciklere

http://www.hdyukle.com/image.php?di=Z3IJ

Ynt: İstanbul'dan İnsignia Çekimleri.

Kardeş burada sadece 1 resim görebildim . Başka var mı?
    İyi uğraşmışsın.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Düşüncen için teşekkür ederim Nurettin abim. Konumu düzenleme yetkim olmadığı için bende fotoğrafları yorum şeklinde çektikçe atacağım izninizle...

Şimdilik Maalesef bukadar bulabilmiş durumdayım hayırlısıyla çekebildiğimi çekip konu içinde paylaşacağım... İyi günler...

Yorum

Çok Güzel Çalışma Olmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
          Çok Güzel Çalışma Olmuş.
          Teşekkür ederim sağolun

Yorum

Şimdilik bukadar araç bulup çekebildim maalesef abiler kardeşler, yönetimdeki yetkili abilerimden konumu ve yorumlarımı düzenleme yetkisi istiyorum sadece bu konu için. Ama hayırlısıyla buldukça çekiyorum.

Yorum

ellirine saglık... gecen seferde sanki senin yaşın 17 yazıyordu yanlış mı hatırlıyorum

Yorum

Teşekkür Ederim Enes Abi, Yolda olan her insignia'nın ruhunda yavaş gitmek olmadığı için bende park halindekileri çekiyorum ancak bugun yoldaki bitanesini giderken çekecektim çalışan telefon kamerayı açtığımda kapandı herhal insignianın cazibesine dayanamadı artık. Yaşım Resmi olarak şuan yazılı olan, gerçeği yolda görsen Askerlik dersin

Yorum

İşleniyor...
                X