Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yunanistan Turu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yunanistan Turu

https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Ynt: Yunanistan Turu

Selanik hep içimde bir kalan bir sevda
    Gidiş dönüş
    zaman ve masraf olarak paylaşımda bulunabilir misin ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
      Selanik hep içimde bir kalan bir sevda
      Gidiş dönüş
      zaman ve masraf olarak paylaşımda bulunabilir misin ?
      Selanik'e kadar gitmedim.Küçük İzmir diyor herkes.Atatürkün evi tadilattaymış.hafta sonları bazen gidiyorum ..isterseniz Yunanistan turu yapabiliriz.Masraf kısmına gelince,masrafı bir defa yapıyorsun.Beynelminel ehliyet turingten,yeşil sigorta toplam masrafı 1000 TL + - olmalı.Birde uluslararası kasko yapmalı.Oda çok pahalı değil.Çok girişli vizede almalısın.Zor olan bir şey yok.yardımcı olurum gerekirse.

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Igoumenitsaya gelmistim o bile yetti Ama simdi bbilmiyorum karisiklik durumu falan var mi acaba

Yorum

Ben kendi aracimla atinaya kadar gittim,hiçbir sıkıntı yasamamistim.Cok ta keyifli yolları var son sürat ve dümdüz otoban
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
            Ben kendi aracimla atinaya kadar gittim,hiçbir sıkıntı yasamamistim.Cok ta keyifli yolları var son sürat ve dümdüz otoban
            Kapitan Petko Voivoda kapısından oristiada - dedağaç arası yol şuan çok bozuk.jantlarımı yamulttum.sizler çok daha forumda eskisiniz.haftasonu Selanik gezisi düzenlemeniz (Atatürk evi ziyareti) mümkün olabilir belki.Eğlenceli ve değişik olur.

Yorum

ben Yunanistan uyrukluyum anneannem ve dedem hala orada yaşıyorlar her tatilde biz de aracımıza atlar gideriz o taraflara...

gitmek isteyen olursa yardım etmekten mutluluk duyarım

masraf olarak istanbul-iskeçe (bizim bulunduğumuz şehir) arası 400 km olup selanik iskeçe'den yaklaşık 300 km daha ileride

gümrük masrafı olarak araç için yeşil sigorta ve uluslar arası geçerli ehliyet gerekiyor
              yılbaşından sonra ehliyeti çevirmeye gerek kalmayacağı da yeni bilgiler arasında ama yeşil sigorta için 15 günlük 63€ hala ödeniyor
              ya kendine gel ya da bize gidelim...

Yorum

Ben Selanik'i ve Atina'yı görme şansı buldum. Bizim Ege ile aynı, çok keyifli yerler. Türkiye'de ne varsa aşağı yukarı aynıları orada da var. Kaburga ısmarlamıştı bir müşterim bana orda. Açık büfe kaburga ama, şişene kadar yemiştik çok iyiydi. Bolca motor hatırlıyorum, plajları da gayet güzeldi. Atina'dan girmiştim Yunanistan'a ve oradan Selanik'e geçmiştim araba kiralayıp. Arada bir otoyol var, kocaman tabelalarla "Avrupa birliği tarafından yaptırılmıştır." yazıyordu İngilizce olarak. Turnikeleri protesto etmek için sürücüler elleriyle itip turnikeleri açıyorlardı Ama gerçekten çok pahalıydı. Bir kaç yüz kilometre için nerdeyse 50 tl para vermiştim. Çok koymuştu. Yolda arkadaşım yüksekçe bir dağ gösterip Olimpos olduğunda ısrarcı olmuştu ama aslı var mı bilemiyorum. Otobana çok uzak değildi. Güzel yerdir, ben beğeniyorum. Yalnız Atatürk'ün evi o değil aslında Eşyalar da o evin eşyaları değil bilginiz olsun

Aklıma geldi, Selanik'te ciddi protestoların olduğu dönemde de ben ordaydım. Bir kovalamanın ortasında kalıp gaz bombası yemişliğim var. Gerçi daha doğrusu bombanın dumanı bana gelmedi ama baya bi koşup kaçmıştık meslektaşımla, otele zor attık kendimizi. Ertesi sabah protestolar büyük bir kavşakta devam ediyordu

Bugünlerde sakim ama, bir sorun yok.
                2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

İşleniyor...
                X