Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG TAKTIRICAM!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: LPG TAKTIRICAM!!

takarken yardımcı oluyor landı de taktıktan sonrakı arızalarda benı yarı yolda bıraktılar hemde ankara olgun lpg
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

benim şahsi görüşüm 1.4 sorunun cıkmayacağı öyle olmazsa opel 1.6 lpgli cıkarırdı ama 1.4 lerde çıkardı tabi TÜRKİYEYE bu araçlar gelmiyor. şuana kadarda 1.4 sorun yok sanırım
      2015 leon fr

Yorum

1.4T ile orjinal 1.4T+LPG arasında fark var. Motor aynı motor değil. LPG uyumu için 1.4T+LPG de değişmiş parçalar var.

Yorum

walla çok kararsız kaldım prins montajı yapılcak bir insignia var bayide gel bak dediler gidicem görelim bakalım neler yapılıyor
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Bence lpg işine hiç bulaşmayın. Temiz küçük bir dizel alın, şehir içi ona, şehir dışı insigniaya binin. Daha güvenli olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
              walla çok kararsız kaldım prins montajı yapılcak bir insignia var bayide gel bak dediler gidicem görelim bakalım neler yapılıyor
              sorun takarken gidip bakmak değil. sorun, sorun çıktığında gidip bakman bakalım ne yapacaklar
              F30 Sport+

Yorum

bencede lpg işine bulaşma 1.4 al bide chip 1.6 az yakar diye düşünüyorum
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

soğudum beyler lpgden))))
                  2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

nihahaha yine başardık)
                    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      nihahaha yine başardık)
                      lpg montajı yapan arkadaşlara senin telefonunu vereyimde seni tenhada bi sıkıştırsınlar haha
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        nihahaha yine başardık)
                        lpg montajı yapan arkadaşlara senin telefonunu vereyimde seni tenhada bi sıkıştırsınlar haha
                        ))
                        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
                          EVET ARKADAŞLAR SONUNDA BENDE LPGCİ OLMAYA KARAR VERDİM BU GÖRÜNTÜDE BU ÖZELLİKLERDE DİZELL BAŞKA ARABA ALSAM 80 BİNDEN BAŞLIYOR BENZİNDE ARTIK RESMEN ÇILGINLIK OLDU ÜLKEMİZDE PRİNSE LANDİRENZO VE VİALLE SIVI SİSTEM ÜZERİNDE KARARSIZIM BU MARKALARI KULLANAN ARKADAŞLARDAN BİLGİ VE YORUM İSTİYORUM

FİYAT OLARAK PRİNSE 3.000TL
                          landirenzo 2.600TL
                          VİALLE 4.000TL
                          Öncelikle Türk halkı olarak buna bende dahilim.. LPg taktırıp arabanın performansından bişi kaybetmeden her devir her vitesde aynı performansı bekleyip bunu sık sık deniyoruz...

LPG tasarruf için üretilmiş birşey aracımız 1,6 t LPG takılcak ve biz yola çıkınca gene basacagız.. ne marka taktırırsanız taktırın hiç bir zaman performansda sorunlarda benzindeki gibi olmucak.. Bunu göze almak lazım...
                          1,4 motorlarda hiç görmedim LPG den sorun yaşayan... ama 1,6 t larda çok çıktı...
                          Eger aracınızı çok sakin kullanacaksanız birine kızıp basarken yada yetişmek için bazarken aracı benzine alıp kullanacaksanız özellikle yüksek devirlerde....
                          ve ben 3 ayda bir ayara gitmekden üşenmem... ilk başta ayarları tutturmak için 3-5 sefer servise gitmekden üşenmem derseniz... taktırın...Bunlar zor geliyorsa hiç taktırmayın...

Benimde aracın astra 1,4 turbo LPG li 18 bin km kullanıyorum Landirenzo var... bana çıakrcağı masrafı bu km de çıakrdım zaten..

Markalara gelince işçilik her daim önemli taktırdığınız yerde önemli adam arkasında dururusa her markaya olabilcek masrafları ödetir... istemesse hiç bir şey ödetmez madur olursunuz sorun çıkınca...

VİALLE çok çok çok yeni bir ürün... bu şuanda gelecek Windows 8 gibi bişey denencek kullanılcak izlenimler alıncak bence öle karar verilmeli..

Landirenze herkes tarafından biliniyor iyi yanları kötü yanları...

Prinse çok güvenen var.. yakın çevremde memnun olanda ama sıkıntı çeken görmedim..

Bunlara göre karar sizin iyi yada kötü hiç bir şekilde etkielemek istemem sizi

Kararınız ne olursa olsun şimdiden hayırlısı olsun...
                          AStra 1.4 Turbo Enjoy Plus + lpg 2010

Cüneyt Özgül

Yorum

YAPMA!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                            X