Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 115 Hp LPG Uyumu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6 115 Hp LPG Uyumu

Arkadaşlar 115 hp insignia A16XER kodlu motorun LPG uyumu hakkında bilgisi olanlar veya lpg taktırıp kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Karar veremedim yardımınız için şimdiden teşşekürler.

Ynt: İnsignia 1.6 115 Hp LPG Uyumu

115 lik insignia motor performansi olarak hantal kaliyor ama sakin ve normal kullanimlarda sorun fazla yasatmaz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eyes of Darkness
      Arkadaşlar 115 hp insignia A16XER kodlu motorun LPG uyumu hakkında bilgisi olanlar veya lpg taktırıp kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Karar veremedim yardımınız için şimdiden teşşekürler.
      o aracı biz kullandık, zavoli marka lpg taktırmıştık, Allah'a şükür hiçbir sorun, uyumsuzluk vs sorunu çıkarmadı, performans olarak kalkışı gidişi fena değil, ben honda city ile lpg'de kafa kafaya gidiyordum ( 100 bg ve 1100 kg ağırlığında bir araç, bizim araç 1500 kilo ve 115 bg, ayrıca lpg'li) yalnız yokuşta klima açıkken illa ki alt viteslere düşmeniz gerekiyor ama düz gidişte hiç sorun yok, bi de dik bi yere park ederseniz, ön zor kalkıyor, geri geri hiç kalkmıyor :S ve lpg'de çok az yakıyordu, şehirlerarası 17-18 kuruş yakıyor lpg'de

Yorum

Lpg de güç düşüşü yok diyebilirim

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

Arkadaşlar dün aracıma landirenzo marka lpg taktırdım. Ayrıca yağlama kitide takıldı.bakalım ilk izlenimim Elazığ-Bingöl arası 140 km çekişte fark yok 50 tl benzinle gidiş 30 tl lpg dönüş klima açıktı. Bir kaç gün içinde tatil için antalya ya gidiyorum bakalım toplam ne yakacak. Eski benzin canavarı.

Yorum

İşleniyor...
          X