Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG

1 aylık insgnia'ya lpg tkılır mı goruslerinizi alsam
    1.6 T Cosmo Siyah

Ynt: LPG

1 günlük Insignia ya bile takanlar var. Fakat benim şahsi fikrim beklemek. En azından garanti süresi olan 2 yıl.
    Bazı servisler kendi garantilerini veriyorlar. Dolayısıyla LPG taktıktan sonra bile size garantiyi bozmadan hizmet sunuyorlar.
    Ama motorda ciddi bir surun çıkarsa ne yaparlar bilemiyorum. Ayrıca bekleminizi gerektirecek diğer sebebte opel onaylı bir
    lpg kitinin daha çıkmamış olması. Ama kısa süre içinde çıkacağını düşünüyorum. Bu durumda rahat rahat takarsınız.

Sonuç: Bana göre biraz bekleyin, en azından Mart 2009 tarihinde aracımı almış birisi olarak benden daha az bekleyeceksiniz.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

ben daha arabasına binmeden direkt yetkili serviste lpg takanları bile çok gördüm merak etmeyin takılır ama tavsiyem yetkili serviste taktırnamnız
      F30 Sport+

Yorum

peki turbolu araçlarda zararlı diyorlar.aslı astarı varmıdır bunun ?
        1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

alakası yok millet yıllardır 1.8 turbo passatlara lpg ile biniyor bişey olan yok:
          F30 Sport+

Yorum

gökhan arkadaş sizin araç lpgli'mi? eğer öleyse memnunmusunuz
            1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

benim aracım lpg li ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım 38000 de araç yalnız lpg benzini aratıyor performansta haberiniz ola
              Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

BENIM ARACIMDADA LPG VAR HICBIR CEKIS SORUNU YOK VE YAKITTAN BAYA DA MEMNUNUNM 380 KM YOLA 120 KM HIZ ORTALAMASI ILE 4 KISI VE 60 KM SI SEHIR ICI OLMAK UZERE AMASYADAN ANKARA YOLU ISTIKAMETINDE 62 TL LIK YAKIT YAKTI
                2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                  BENIM ARACIMDADA LPG VAR HICBIR CEKIS SORUNU YOK VE YAKITTAN BAYA DA MEMNUNUNM 380 KM YOLA 120 KM HIZ ORTALAMASI ILE 4 KISI VE 60 KM SI SEHIR ICI OLMAK UZERE AMASYADAN ANKARA YOLU ISTIKAMETINDE 62 TL LIK YAKIT YAKTI
                  çok iyimiş bende 33 lt lik depo var benim araçta nedense performans olarak benzindeki gibi gitmiyor neredeyse %40 lık performans düşüklüğü var hangi lpg firmasını kullanıyorsun benim araç 62 tl ye 275 km gidiyor arada 105 km fark var bide uzun yolda böyle şehir içi 250 km ançak gidiyor maad

Yorum

aytemız den alıyorum sanıyorum aygaz ama aygaz euro lpg degıl normal gaz sehır ıcı de 73 tl ye 325 km yapıyorum babam kullanırsa 340..350 km de yapabılıyor 300 km bıle yapsa 233 krs a gelıyor bence ıdeal

Yorum

performans dusuklugunu lpg montajını yapanlar halleıdyor bendede vardı aynı sorun ve fazlada yakıyordu goturdum kendımde basında durmak kaydı ıle yaklasık 30 km yol gıttık geldık her surattde ayrı bır ayar cektıler ve sonuc mukemmel yanlız bır zararı oldu arac benzınde ıken bır yılda 15 bın km yaptık lpg takıldı 3 ayda 12 bın yaptık ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                        performans dusuklugunu lpg montajını yapanlar halleıdyor bendede vardı aynı sorun ve fazlada yakıyordu goturdum kendımde basında durmak kaydı ıle yaklasık 30 km yol gıttık geldık her surattde ayrı bır ayar cektıler ve sonuc mukemmel yanlız bır zararı oldu arac benzınde ıken bır yılda 15 bın km yaptık lpg takıldı 3 ayda 12 bın yaptık ihihi
                        bakalım bende yarın gideceğim servisten sorun lpg montajında dediler benim için 310 km yapsın ve performansı benzindeki gibi olsun yeterli çok şey istedim ama uzun yol yapıyorum devamlı sonuçları paylaşırım

Yorum

lpg takıldıktan bir müddet sonra lpg kalibrasyon ayarları yapıyorlar.taktırdığınız servise gidin ve bu ayarları yaptırın.
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Peki garanti olayı noluyor?

Yorum

bende suan garantı konusunda sorun yok

Yorum

İşleniyor...
                              X