Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Onno ustanin insignia 1.6t ya lpg takilmasi konusundaki gorusu (eski haber)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Onno ustanin insignia 1.6t ya lpg takilmasi konusundaki gorusu (eski haber)

onno ustanin gorusu (alinti otohaber dergisi)

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: Onno ustanin insignia 1.6t ya lpg takilmasi konusundaki gorusu (eski haber)

Benim de bir sorumu yanıtlayıp dergide yayınladı, çok severim kendisini
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ynt: Onno ustanin insignia 1.6t ya lpg takilmasi konusundaki gorusu (eski haber)

ama bu cevabı verdiği zaman turbo kitli araçlara uygulanamıyor olabilir fakat artık turbo kitleri var ve çokta iyi oluyor.isteryen onno ustaya şimdi telefon açıp sorsun bakalım aynı cevabımı cevecek.tüm prins bayileri prins yağlamalı turbo kitini tam uyumlu takarız diyor artık.tabi uyumlu ama sübablar illaki 40-50 bin km de değişecek onuda söylemekten çekinmiyorlar
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ben de kendisiyle konuşmuştum, beni bir yere yönlendirmişti sağolsun, çok ilgilendi bayağı bir kendisiyle mailleşmiştik bana da prins önermişti, hatta istanbulda bir yer önerdi fakat unuttum şimdi, kendisi çok değerli bir hoca, çok faydalanıyoruz

Yorum

şuan da şoklardayım,bu maili onno ustaya ben göndermiştim 2 sene önce ,ve bana cevap gelmemişti,meğer yayınlanmış daha yeni görüyorum, maili gönderirken hernedense babamın adıyla göndermiştim onun üyeliğini kullanmıştım hasss alala hasss
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
            şuan da şoklardayım,bu maili onno ustaya ben göndermiştim 2 sene önce ,ve bana cevap gelmemişti,meğer yayınlanmış daha yeni görüyorum, maili gönderirken hernedense babamın adıyla göndermiştim onun üyeliğini kullanmıştım hasss alala hasss
            Ünlü oldun el salla
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
              valla kardeşim hakkaten yayınlamış iyiymiş ya

Yorum

İşleniyor...
              X