Duyuru

Collapse
No announcement yet.

landirenzo lpg

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• landirenzo lpg

slm. perşembe günü adana olgunlarda insignia turbo aracıma landirenzo lpg montajı yapıldı..şuan için bir sıkıntı yok merak edilen konuları cevaplamak için bekliyorum...

Ynt: landirenzo lpg

enjektörlerden ses geliyor mu?
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

km de kaç kuruş yakıyor aceba?
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

YENİ takılan araclarda enjentör sesi fazla olur buda temiz ve yeni oldugundandır bi sıkıntı yok.Land renzoda zaten diğer markalara göre daha fazla enjentör sesi cıkar.

Yorum

kaça takdırdınız? depo kaç lt? yol bilgisayarı bilgi veriyor mu? tavsiye eder misiniz?
          1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

Arabam çıkana kadar..tanıdık bir galerici arkadaşımdan hundai era 1.4 benzinli ...brc sıralı sistem lpg takılı bir araç aldım..
            2 ay boyunca kullanıyorum yeri geldi 14 kr yeri geldi 20 kr (40 lt gaz alarak) sadece gaz yakıtını ölçtüm. benzini hesaplamadım..
            araç 42 000 küsürde..çekiş normal sadece yüksek viteste düşük devirde toparlamıyor . devirli kullanınca bir problem yok. yaklaşık 2500 km yol yapmışım...
            lpg den dolayı bir problem yaşamadım..
            1.6 T mpı motorlarda daha önce lpg kiti taktıran arkadaşların yorumlarını araştırmak lazım (passat 1.8 T motor sistemi nedir .. bunlara lpg kiti takanlara sormak lazım).. bendeki araç atmosferik bir motora sahip..
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
              enjektörlerden ses geliyor mu?
              vectra c aracıma brc taktırmıştım ses ikisindede aynı tabki kabine yansıyan ekstra ses yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
                km de kaç kuruş yakıyor aceba?
                bugün mersinden erzincana geldim aynı sürede benzinde gidişte 0,35 tl yakıyodu dönüşte lpg de 0,20 tl ye düştü perşembeden bugüne lpgnin ilk taksidini bedevaya getirdim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolga (mephisto68)
                  kaça takdırdınız? depo kaç lt? yol bilgisayarı bilgi veriyor mu? tavsiye eder misiniz?
                  400 peşin gerisi 10 taksit toplam 2000... 60 litrelik simit takıldı opel silindir tipe izin vermiyo...deponun yüksekliğinden bagaj biraz daraldı..

yol bilgisayarında ortalama yakıt ve anlık yakıt gösteriyo menzil benzine göre hesaplandığından o lpg yi göstermiyo...kesinlikle tavsiye ederim aynı yolu ucuza gitmenin keyfine diyecek yok...

Yorum

60 lt mi 35 lt değil mi onlar?

Yorum

opelmi izin vermiyor arabanın stepne yuva sacımı ?

Yorum

Kilometrede 200? valla çok iyi bi değer..Bagajda da kocaman bi tank olmasından sa illaki simit daha iyidir..
                        Şehir içi kullanımlarınız da da yakıt değerlerini yazarsanız sevinirim.Bu benim için ayrı bi merak konusu da

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                          Arabam çıkana kadar..tanıdık bir galerici arkadaşımdan hundai era 1.4 benzinli ...brc sıralı sistem lpg takılı bir araç aldım..
                          2 ay boyunca kullanıyorum yeri geldi 14 kr yeri geldi 20 kr (40 lt gaz alarak) sadece gaz yakıtını ölçtüm. benzini hesaplamadım..
                          araç 42 000 küsürde..çekiş normal sadece yüksek viteste düşük devirde toparlamıyor . devirli kullanınca bir problem yok. yaklaşık 2500 km yol yapmışım...
                          lpg den dolayı bir problem yaşamadım..
                          1.6 T mpı motorlarda daha önce lpg kiti taktıran arkadaşların yorumlarını araştırmak lazım (passat 1.8 T motor sistemi nedir .. bunlara lpg kiti takanlara sormak lazım).. bendeki araç atmosferik bir motora sahip..
                          1.8 t passata lpg taktıran arkadaşım var zavolli taktırdı ve hiç problemi yok. inanılmaz memnun.

Yorum

1.8 t ile 200 300 bin km gidenler var.(sorunsuz mu gittiler bilemem)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                              60 lt mi 35 lt değil mi onlar?
                              60 litre 50 litre civarı lpg alıyo stepnenin yükseklik olarak küçük olduğundan bagaj daraldı tek sorunda bu oldu...

Yorum

İşleniyor...
                              X