Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motoru elime aldım 2 konusu Kapalı olduğu için cevap yazıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motoru elime aldım 2 konusu Kapalı olduğu için cevap yazıyorum

Orjinal yazı sahibi: dr_112
    Orjinal yazı sahibi: volkan
    bende utkuya katılıyorum türkiyede benim kadar zorluyan yoktur motoru 248 bg güç aldık motordan canavar gibi gidiyor maşallah
    audinin 3 litre motorla alddığı gücü siz 1.6 ile aldınız. güzel. opel ve siz audi mühedislerinden daha bilgili ve becerikli olduğundan dolayı sizi tebrik ediyorum. ben burdayım sizde burdasız hadi iddaya girelim o motor kaç km dayancak sana 248 beygirle..
    dr 112 audı mühendisinden bilgili olmamdan sana ne aklınca dalgamı geçiyorsun benimle ,ister 250 bg alırım ister 300 bg, bilgi ve becerilerim seni ne ilgilendiriyor, daha farklı bilgi ve becerilerimi öğrenmek istiyorsan numaram 0532 503 40 44 ben bir şey yapıyorsam sonuçlarının ne olucağını bilerek yapıyorum yarın öbür gün motoru elime alırsam da senin gibi şöyle kandırdılar böyle kandırdılar diye yaygara koparıp kötülemem aracımı .

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: Motoru elime aldım 2 konusu Kapalı olduğu için cevap yazıyorum

Biri Volkanımı tutsun......Volkanım koptu bir çığ gibi geliyor....

Yorum

Bu konuyuda kilitleme gelecek gibi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Volkannnnnnnnnn Dur ezip geçmeeeee.Volkan köpürdü dikkat

Yorum

[quote=volkan ]
          Orjinal yazı sahibi: dr_112
          Orjinal yazı sahibi: volkan
          bende utkuya katılıyorum türkiyede benim kadar zorluyan yoktur motoru 248 bg güç aldık motordan canavar gibi gidiyor maşallah

audinin 3 litre motorla alddığı gücü siz 1.6 ile aldınız. güzel. opel ve siz audi mühedislerinden daha bilgili ve becerikli olduğundan dolayı sizi tebrik ediyorum. ben burdayım sizde burdasız hadi iddaya girelim o motor kaç km dayancak sana 248 beygirle..
          dr 112 audı mühendisinden bilgili olmamdan sana ne aklınca dalgamı geçiyorsun benimle ,ister 250 bg alırım ister 300 bg, bilgi ve becerilerim seni ne ilgilendiriyor, daha farklı bilgi ve becerilerimi öğrenmek istiyorsan numaram 0532 503 40 44 ben bir şey yapıyorsam sonuçlarının ne olucağını bilerek yapıyorum yarın öbür gün motoru elime alırsam da senin gibi şöyle kandırdılar böyle kandırdılar diye yaygara koparıp kötülemem aracımı .
          +1 he heeeheeee dr 112
          2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
          2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
          2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
          2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Lütfen Gaz Yapmayalım police

Yorum

Beyler kızmanın birbirinizi kırmanın bir alemi yok , boşverin ayrıca audi'nin bahsettiginiz 3.0 lt motoru turbo değil atmosferik 1.6 atmosferik motoru daha düne kadar 8 valfti diyede öbürlerinin yaptıgı 16 valfti araçlarda kötü oldu diyemeyiz bu tartismanın sonu yok .

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Kilitlenmeden Önce Yazmaya Fırsat Bulamamıştım.
                Görünen O Ki Ortada Bir Maduriyet İddası Var. Madem Böyle Bir Şey Var, Madur Olduğunu Belirten Arkadaş Gerek Burada ve Gerek se FaceBook ta Şovenist Söylemlerde Bulunacağına En İyisi Mahkemeye Baş Vursun. Konu Mahkemeye İntikal Ettikten Sonra da Mahkeme ce Belirlenecek Olan Tarafsız Hakem Heyetlerince Konu İncelenecek Ve Haklı, Haksız Ortaya Çıkacaktır. Bundan Sonra da Gereği Haksız Çıkan Tarafın Lehine Yapılacaktır.
                Bu Bağlamda Mağdur Olduğunu Söyleyen Arkadaşa Sonuçta Başına İyi Şeyler Gelmemesi Bakımından Biraz Bizlerin Anlayış Gösterilmesi Gerektiğini Hatırlatarak, Kendisine Geçmiş Olsun Diyip, Çözümüm Ne Burada Ne de FaceBook ta Olacağını Belirtmek Gerektiğini Düşünüyorum.
                İyi Forumlar.

Yorum

Düzeltme; 5. Cümlede "Gereği Haksız Çıkan Tarafın Lehine Yapılacaktır." Yerine;
                  "Gereği Haklı Çıkan Tarafın Lehine Yapılacaktır." Şeklindedir.
                  İyi Forumlar

Yorum

volkan +1
                    2015 2.0 sorento

Yorum

Söylenecek o kadar söz varki.. Ama sadece şunu söylemek istiyorum Sakin düşünüp aklı selim hareket etmeliyiz derim
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                        Söylenecek o kadar söz varki.. Ama sadece şunu söylemek istiyorum Sakin düşünüp aklı selim hareket etmeliyiz derim
                        +100

Yorum

Volkanım sen büyüksün kardeşim,boş bulundu arkadaş seni tanımadığı için..
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

bence şahsi kanaatim dr112 nin kendini haklı görmesi durumunda burada durmayıp adli makamlara gideceğini düşünüyorum o yüzden durum ortada

Yorum

moderatörümüz bu konuda bildiğini ortaya söyledi.. her iki tarafta orta yolu bulduğunu ifade etmişti...
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X