Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vialle lpg sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vialle lpg sesi

Iyi aksamlar herkese. Aracim 2012 model 1.6t ve vialle liquidsi kitli lpg sistemi mevcut. Aracimi 4 ay once aldim, araci lpg ile kullandigimda asiri bir enjektor sesi geliyor iceriye ozellikle rolantideyken, araci alirken gosterdigim usta sesin normal oldugunu soylemisti ben de bu sebple cok ustune dusmemistim ancak su siralar galiba motoru da dinlemeye baslamamdan dolayi ses cok rahatsiz edici geliyor. Diger lpg sistemleri icin enjektorlerin omru bitmeye yakin ses artar diyor ancak vialle sistemini bakim gerektirmeyen bir sistem olarak biliyorum.bu konuda bilginiz varsa yardimci olursaniz cok sevinirim.iyi forumlar

Benim daha önceki aracında da vialle lpg vardı aynı konudan bende çok şikayetçiydim. Şuan ki aracında brc takılı. Ses yari yariya fark etmiş durumda.
    Son düzenleme: yusuf23; 02.03.2017, 23:07.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf23 View Post
      Benim daha önceki aracında da vialle lpg vardı aynı konudan bende çok şikayetçiydim. Şuan ki aracında brc takılı. Ses yari yariya fark etmiş durumda.
      Yani vialle enjektorlerinin genel ozelligi bu o zaman,bu sesten sonra sistemde veya motorda herhalngi bir sikintiniz oldu mu peki bu sesle iliskilendirilebilecek? Enjektoru yenilemek yada temizletmek gibi bir dusuncem vardi ama birsey degistirmicek galiba yapsam da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Efalli View Post

Yani vialle enjektorlerinin genel ozelligi bu o zaman,bu sesten sonra sistemde veya motorda herhalngi bir sikintiniz oldu mu peki bu sesle iliskilendirilebilecek? Enjektoru yenilemek yada temizletmek gibi bir dusuncem vardi ama birsey degistirmicek galiba yapsam da.
        Ben vialle lpg'yi 60.000 km sorunsuz kullandıktan sonra aracımı sattım. Bu dönem içerisinde bir defa enjektör bozuldu. Garantiden değiştirdiler. Ama yine de emin olmak adına ustanıza aracınızı götürmenizde fayda var. Çünkü bende ki ses ile sizin aracınızdaki sesi karşılaştırma imkanım yok. Belki çok daha şiddetli bir sestir. En doğrusu ustanıza götürüp göstermek.

Yorum

İşleniyor...
        X