Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lpg garantisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• lpg garantisi

arkadaşlar mersin de iki bayi ile telefeonda de görüştüm .prinns 3.300 tl landi 2.800 tl lpg motor garantisi vererek takabileceklerini söylediler. sizin bu konudaki dşüncelerinizi alabilir miyim?

Ynt: lpg garantisi

emer 2500 tl yağlama sistemli ve 3 yıl garanti veriyor, bunu da düşünmenizi önerebilirim, benim aracımda takılı...

Yorum

zaten adamlar şimdi fikir değiştirdi. garanti için aracın 0-100 km de olması gerektiğini söyledi.
      senin söyledigin emeri bir araştırayım.

Yorum

Landi öyle birşey demiyor kardeşim o bayinin sözüdür.. Olgun LPG ile görüşmeni tavsiye ederim, net bilgiyi onlar verirler.
        Benim aracım 5000km deydi
        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

beyler landi antalyada arkadaşın söylediği fiyattan daha düşük antoto ile görüşün bence.burdan fiyat yazmak doğru olmayabilir diye yazmadım.ben daha bir hafta önce konuştum ve aracımın 2010 model olduğunu söyledim garanti tabiki geçerli denildi tabi lpg ile ilgili arızalarda.sizin söylediğiniz araç garantisi oda araç 2 yılı doldurmuşsa ve siz garanti süresini uzatmamışsanız doluyor. lpg montajı bu araç garanti süresini uzatmıyor.ama 2 yıl boyunca lpg ile ilgili tüm arızaları gidermek zorundalar!
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

İşleniyor...
          X