Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU LPG SİSTEMİ İLE İLGİLİ NE DUSUNUYORSUNUZ ....?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: BU LPG SİSTEMİ İLE İLGİLİ NE DUSUNUYORSUNUZ ....?

tesekkur ederım fatıh bey umarım ole olur
    Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marikoglu
      arkadaslar prins taktırdım dun resımlerı cektım ıscılık cok ıyı ıdı adamlar 1 gunde bıtırmek ıcın sabbah butun ıslerını braktılar 09:00 gece saat 23:30 anca bıttı benı eve yolamak ıcın normal sartlarda ıkı gun suruyomus montaj resımlerı cektım hepsını eklıyecegım ayrıca ılk ızlenımler basarılı guc kaybı hısetmedım 1*-2-3 vıteste hem ben hem servıs gorevlısı kokune kadar denedık lpg den benzıne gecıs gıbı bır sıkıntı olmadı donuste bır ara hanım arabadan gaz kokusu geldıgını soledı aradım mumkun olamıyacagıonı soledı cunkı gaz kacagı olursa prıns calısmaz kendını korumaya alır dedı sonra anladık kı bızım ufaklıgın marıfetı . yakıt tuketımınıde yazcagım depom bıtsınde ole sımdı yazamıyorum .
      4 gün oldu bitmedi, ne bereketli depoymus.

Münir Bey sonucları merakla bekliyoruz.
      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

37 lıtrelık depo ıle 230 km sehırler arası 47 kılometrede cok kısa mesafelı sehır ıcın
        tam tes edemedım cunkı 3 depo bıtırdım ıkısınde kardesım bıtmeden uzerıne ekleme yaptı o nedenle yanlıs bır yonlendırme yapmamak ıcın yazmadım tam verılerı muhakkak yazacagım cok ozurdılıyorum .

Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

İşleniyor...
        X