Duyuru

Collapse
No announcement yet.

INSIGNIA 1,6 TURBO UYUMLU LPG KITLERI VE DENEYIMLERIMIZI BURDAN PAYLASALIM LUTFE

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• INSIGNIA 1,6 TURBO UYUMLU LPG KITLERI VE DENEYIMLERIMIZI BURDAN PAYLASALIM LUTFE

EVET ARKADASLAR MUMKUNSE 1,6 TURBO UYUMLU LPG DONUSUM KITLERI HAKKINDA BILGISI OLAN VE DENEYIMLERI OLAN ARKADASLAR BURDAN BILGI VE DENEYIMLERINI PAYLASABILIRLERMI ACABA SIMDIDEN HERKESE TESEKKUR EDIYORUM .

MARKA :
    UYUMLULUK :
    FİYAT :
    GARANT :
    SERVIS ADI VE IRTIBAT NUMARASI :

TAKTIRAN VARSA DENEYIMLERINIDE OZELLIKLE PAYLASITRLARSA SEVINIRIM
    Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Ynt: INSIGNIA 1,6 TURBO UYUMLU LPG KITLERI VE DENEYIMLERIMIZI BURDAN PAYLASALIM LUTFE

MARKA : EMER
    UYUMLULUK : %80
    FİYAT : 2800 tl
    GARANT : 3 yıl 3300 tl
    SERVIS ADI VE IRTIBAT NUMARASI : MERİÇ OTOGAZ 303 SK. NO:52 2.San.Sit. Bornova /İZMİR 0 232 462 05 06 Ufuk Peker

yakıt tüketimi gayet makul seviyeye indi, 40 ltlik stepnenin yerine taktırdık, çok hafif yüksek durdu ama bagaj rahat kullanılıyor, 2.4 lt gaz fiyatıyla 80 tl'ye doluyor, şehiriçi 250 km çok rahat götürüyor... siz izmir buluşmasına gelecekseniz abi sistemi ayrıntılı gösteririm...

Yorum

Ynt: INSIGNIA 1,6 TURBO UYUMLU LPG KITLERI VE DENEYIMLERIMIZI BURDAN PAYLASALIM LUTFE

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
      MARKA : EMER
      UYUMLULUK : %80
      FİYAT : 2800 tl
      GARANT : 3 yıl 3300 tl
      SERVIS ADI VE IRTIBAT NUMARASI : MERİÇ OTOGAZ 303 SK. NO:52 2.San.Sit. Bornova /İZMİR 0 232 462 05 06 Ufuk Peker

yakıt tüketimi gayet makul seviyeye indi, 40 ltlik stepnenin yerine taktırdık, çok hafif yüksek durdu ama bagaj rahat kullanılıyor, 2.4 lt gaz fiyatıyla 80 tl'ye doluyor, şehiriçi 250 km çok rahat götürüyor... siz izmir buluşmasına gelecekseniz abi sistemi ayrıntılı gösteririm...
      pekı bu subapla ılgılı bır sorun cıkarıyormu ve opel lpg den sonra garantı dısı bırakıyor mu aracı
      Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

subaplara bir sorun çıkarmayacak inşallah abi, motorda bir sorun çıkarsa lpg garantisi altında zaten, opel garanti vermese de sorun olmaz, ama aracın diğer kısımlarında çıkan fabrikasyon hataları da lpg'ye yıkamazlar, araç garanti dışı kalmaz...

Yorum

TESEKKUR EDERIM OMER KARDES -BASKA TAKTIRIP KULNAN VARMIDIR ACABA

Yorum

ben zamanında prins taktırmıştım yağlamalı... memnundum..
            F30 Sport+

Yorum

prıns ıcın ıyı denıyor ama oda 0-100 km arasındakı araclara 2 yıl garantı verıyormus malesef uzerınde calısıyoruz suan

Yorum

hoort,

Zavoli süper kit. Pan/S enjektör

uyumluğu tartışırım.

Takalı 1 ayı geçecek ve 1500 km üstü yaptım.

Memnun değilim. Tek umutum izmir bornova faruk usta kaldı. Ona gideceğim.
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

sitede LPG ile alakalı oldukça konu mevcut. Onları da okumanızı tavsiye ederim.
                  lovato marka taktırdım 2000 liraya. 2500 km yol yaptım. 30lt ile yaklaşık 260-270 şehir içi gidiyorum. şehirdışı çok fazla imkanım olmadı ama 110-120 gidersem 330 görürüm diye düşünüyorum. memnuniyete gelirsek gayet memnunum. enjeksiyonlarımla alakalı bi sıkıntı çıkmıştı. bi boy küçük takılmış montajda. yüksek devirde tekleme yapıyordu, büyüğüyle değiştirince düzeldi. şuan sıkıntısız. siboplara zarar konusuna gelirsek; eğer lpg takarsanız benim kanaatimce ne marka olursa olsun sıkıntı çıkacaktır. ancak siz dikkat eder, gazlamak istediğinizde de benzine alırsanız bu süre uzar. bu benim düşüncem tabiki. şahsen ben bu şekilde yapıyorum. sonuçta lpg'yi tasarruf amaçlı takıyoruz. aracın performansını istediğim zaman da benzine alıp dip gaz geziyorum. Peki tavsiye eder miyim? şu an bunu söylemek için bence erken. çok fazla km yapmadım ama memnunum pişman değilim(şimdilik).
                  1.6T COSMO karbon siyah
                  17 FT 925'idi

Yorum

Benim kafamdaki asıl soru sadece siboplarımı zarar veriyor yoksa motorun başka parçalarınada zarar veriyor mu bunla ilgili kesin bir bilgi var mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ati başkan
                      Benim kafamdaki asıl soru sadece siboplarımı zarar veriyor yoksa motorun başka parçalarınada zarar veriyor mu bunla ilgili kesin bir bilgi var mı

subap, yataklar, benim bildiğim bu. Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum.
                      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Acaba toplamda 3-5 neyse yaptırıp aracı lpgye tam uyumlu hale getirmek istiyorum ama komple nelere zarar veriyor öğrenmek istiyor araç lpg de 100.000 km yapsa yaklaşık 22.000 tl kar sağlıyor baya büyük bir fark aklımda bunları değiştirip yağlamasız sistem taktırmak var ama araştırıyorum şu an

Yorum

Ati başkan Bravo forumundan sonra burada da senle beraberiz...

Her neyse, bence Prins'ten şaşma... destek, ilgi ve alaka 10 numara...
                          1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Yaza taktırıyorum Allah'ın izniyle araştırdım şu ana kadar subap sorunu yaşayan olmamış ve valve care normal yağlama değilmiş direk koruma sıvısı imiş bakalım 100.000 km sürücem takıldıktan sonra inşallah sıkıntı çıkmaz

Yorum

Kimse taktırırsak taktıralım, hepsi subap sorunu bu araçlarda var der. Ve o sihirli soru üzerine verdikleri cevapta hep aynıdır.

''Bizim montajını yaptığımız araçlarda subap sorunu asla olmamıştır derler ve eklerler; istersen filanca kişinin no ' sunu vereyim ara sor der. ''

Sanki 100 bin km devirmişcesine....

Yorum

İşleniyor...
                              X