Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA VE LPG SİSTEMİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA VE LPG SİSTEMİ

Orjinal yazı sahibi: marikoglu
    PEKI LPG TAKTIRINCA GARANTIDEN CIKIYORMU ARKADASLAR ACABA
    Opel yetkili servisler Landi Renzo marka takıyorlar, ve Landirenzo TR distribütörü Olgun LPG garanti veriyor.. Opel tarafından LPG geçen motor aksamları garanti dışı kalıyor..
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

ahmet enjektörler ses yapıtor mu tık tık tık diye
      F30 Sport+

Yorum

YANI LPG MARKANIN KENDI GARANTI VERIYOR PEKI ANLASMA YADA SOZLESME MI YAPIYOSUN
        Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

Abi şimdi arabanın diğer herhangibir tarafında arıza çıkarsa LPG ye suc bulamazlar dışardan yaptirsaniz bile garanti bozulmuyor eğer böyle bir sorun çıkarsa size aracınız garantiden çıktı filan derlerse dava açıp kazanırsınız onu da geçtim motorda bir arıza çıkarsa LPG motora garanti veriyor ben taktirdim motora 3500 tl ve 3 yıl garanti yaptılar marikoglu abi eğer dilerseniz izmire gelin ben sizi benim LPG ciye götüreyim orada bir bakın

Yorum

kardes acaba marka ne taktırdın ben pırın dıye bır marka var cok met edılıyor dusunuyorum ama ve yakıt tuketımın ne sevıyede yazarsan benımkı genelde sehır ıcı cunkı tesekkur ederım sımdıden kardes sana ılgın ve yardımından dolayı

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
            Abi şimdi arabanın diğer herhangibir tarafında arıza çıkarsa LPG ye suc bulamazlar dışardan yaptirsaniz bile garanti bozulmuyor eğer böyle bir sorun çıkarsa size aracınız garantiden çıktı filan derlerse dava açıp kazanırsınız onu da geçtim motorda bir arıza çıkarsa LPG motora garanti veriyor ben taktirdim motora 3500 tl ve 3 yıl garanti yaptılar marikoglu abi eğer dilerseniz izmire gelin ben sizi benim LPG ciye götüreyim orada bir bakın
            Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

abi benimkinin markası emer fakat yazılım zavoli marka, bu emer piyasaya yeni çıkan bir marka, bu markanın özelliği yağlama sistemi ile uyumlu olması, yağlama sisteminin özelliği bizim insignianın ve birkaç tane arabanın subap kapakları magnezyum alaşımlı ve sıcağa karşı pek dayanıklı değiller. lpgnin yanma ısısı benzine göre daha yüksek olduğu için bu kapaklara zarar veriyor size sonra büyük bir masrafa yol açıyor... bu yağlama sistemi bu kapakları koruyor ve bu masrafı engelliyor... yakıt tüketimi olarak da güzel bir ekonomi elde ettik. benzinden %35-40 daha fazla tasarrufumuz var, araç güçlü olduğu için yüklenince benzinden de yakıyor, bunu söyleyeyim ama sakin kullanımda hep lpg yakıyor... ben bu sistemi 2000 tl'ye yaptırdım fakat tanıdık ve kampanya sebebiyle... aslında 2800 tl, sitede erhnktn diye bi abimiz var o galiba prins taktırmış o da gayet memnun sistemden ama zannedersem prins biraz pahalı... prins en kalitelisi olarak geçiyor TR'de ama biz o kadar para vermek istemedik bunu taktırdık... eğer izmir buluşmasına gelirseniz sistemi ayrıntılı bir şekilde size gösteririm münir abi, sağolsunlar çok da ilgilendiler bayağı bir uğraştılar... alternatif olarak da subap kapaklarını da çelik yapıyorlar dr_112 diye bir abimiz var bunu da o yaptırmış...

Yorum

anladım kısmet olursa cok ıstıyorum gelmek ama bakalım ıste hayırlısı ıle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                  ahmet enjektörler ses yapıtor mu tık tık tık diye
                  bu da soru mu yapıyor tabi tıktıktıktıktıktıktıktıkkk.. ancak gürültüsüz ortamda aracın ön tarafına yakınken duyuluyor.. dizel gibi bir ses yok elbet

Orjinal yazı sahibi: marikoglu
                  YANI LPG MARKANIN KENDI GARANTI VERIYOR PEKI ANLASMA YADA SOZLESME MI YAPIYOSUN
                  Olgun Lpg tarafından verilen 2 yıl geçerli garanti belgesi var..
                  *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Arkadaslar, almaya niyetli oldugum oldukça donanımlı bir insignia var. Neredeyse istediğim tüm donanımlar dizili araçta.

Lakin araçta (kenti tabirlerine gore dunyanın en iyisi) Termo Flex diye bilmediğim bir marka LPG takılı imiş. İçinizden daha önce bu markayı duyan bilen, tecrübe eden var mı? Araç çok iyi ama bu LPG işi aklımı bulandırıyor.
                    1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                    Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

landirenzo mar oto servisiyle görüştüm,subap erime sorunundan bahsettim,kesinlikle böyle bir sorun oluşmadıgını söylüyor arkadaş bu sistemde 2 yıl 100bin km de garanti,arkadaşın dedigi ne kadar dogru bilmem ama sorun olursa 2 yıl garantisi var zaten 2500 TL
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Prins'ten şaşmayın..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yakup
                          Prins'ten şaşmayın..
                          neden?
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Prins taktırıpta ciddi biçimde muzdarip olan birini henüz görmedim.
                            Regülatör dip gaz yapsanda, 8000 devirede çıksan italyan markalar gibi yetiştiremedim benzine geçeyim demez. 4.2 cc lik motorlara kadar destek verir.
                            VSI "Vapour Sequential Injection - Buhar Sıralı Enjeksiyon sistemi" piyasada bulunabilecek en gelişmiş dönüşüm sistemidir.
                            Prins ECU’su bizim aracın ECU'su ile tamamen entegre çalışır; ECU ile diyagnostik bilgisayarının uyumunu bozmaz, dolayısıyla sinyal emülasyonuna gerek duyulmaz diğer markalar gibi.
                            CNG yapısına uygundur ileride fazla masraf etmeyeceğiz.
                            Turbo map olayı onuda Prins sayfasından okuyabilirsiniz

Uzun süren araştımalarım neticesinde;
                            bende aracımı bugün verdim. Hadi hayırlısı bakalım Prins takılıyor.

Yorum

mrb arkadaşlar forma yeni katıldım ben de insignia sevdalılarındanım inşallah 3-4 ay içinde ben de insignia 1.6 cosmo almayı düşünüyorum ben de baya araştırdım en iyisi prins gibi herkese slm

Yorum

Arkadaslar o marka bu marka meselesi degil lpg yanma isisi daha fazla oldugu icin belli bir sure sonra motora zarar veriyor isin ozeti bu ve yaptirdiktan sonra bu tur sorunlara hazirlikli olalim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X