Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 1.6T sidi 170hp Lavato gaz uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 1.6T sidi 170hp Lavato gaz uygulaması

Merhaba arkadaşlar 170hp lik otomatik aracımı Lavato firmasının referans aracı olarak türkiye'de ilkini benim aracıma yaklaşık 1,5 ay önce taktırdım birçok sorun yaşadım halen de yaşıyorum ama lpg yi taktırdığım çözüm Lavato İstanbul bayisi ilker bey sayesinde bir çok sorun çözüldü amacımıza ulaşmamıza az kaldı araçda halen sıkışık trafikte dururken rölanti kaybı ve nadiren de olsaaraç giderken gaz kesmesi yapıyor şimdi İtalya'dan yeni bir yazılım ile gaz beyni bekliyoruz aracıma takılınca sonuçlardan sizleri de haberdar edeceğim saygılar
    2014 İnsignia 170hp Cosmo Sidi motor

Ynt: 2014 1.6T sidi 170hp Lavato gaz uygulaması

Hayırlı olsun ama ben olsam Prins,KitMTM,BRC üçlüsünden şaşmazdım...
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Hayırlı günlerde kullanın. Bu kadar deneme yanılma için üstüne para almanız lazım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun. Umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.
        İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

aracınızın model yılı çok yeni. bu kadar deneme tahtasına döndürmeyin taze motoru yazık. Güvenilir marka ve tecrübelerden şaşmayın. uymuyorsa olmuyorsa ihtimallerle ustalık olmaz. geçenlerde bir konu çorumda sanırım bir Lpg ustası varmış benim Lpg takılacak bir aracım olsa o kadar övgü alan o firmaya istanbuldan atlar giderdim.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
          X