Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocaeli bölgesinde Usta ve kit tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kocaeli bölgesinde Usta ve kit tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba;

2015 model 1.4T Edition elegance aracım var. Aracın kendinden ve performansından memnunum ancaaak yakıt olarak malum zorluyor. Kocaeli bölgesinde bildiğiniz ustalığı ve taktıpı kit olarak verebileceğiniz tavsiyeler var mı ? Aklımda FS otogazdan Faruk usta ve Yıldız Otogazdan Sönmez usta var. ben yinede sizin fikirlerinizi tavsiyelerinizi sormak istiyorum.

Birde montajı yaptıracağımız yerde manifoltu delerken mutlaka ve mutlaka söküp del diye diretelim mi ? Daha önce astra 1.6 edition aracıma Landi renzo da dönüşüm yaptırmıştım baktım üzerinden delecek söyledim sökmeyecek misin diye. Ama bunların manifolt plastik olduğundan sökmeye gerek olmadığını söylemişlerdi. Bu konu hakkında ne yapabiliriz ?

Ynt: Kocaeli bölgesinde Usta ve kit tavsiyesi

Ne kadar yakıyor 1.4T? ortalama değerleri nedir ?
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

FS Otogazda taktırdım ben mart ayında lpg yi manifolt sökülmedi bendede şu an için bir sıkıntı yok kullanıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
        Ne kadar yakıyor 1.4T? ortalama değerleri nedir ?
        Şuan 8.2 gibi bir değeri var araç genelde sahilden Kocaeli üniversitesine gidip gelmede kullanılıyor. yani sürekli yokuş çıkılmaktadır.

Orjinal yazı sahibi: armagant
        FS Otogazda taktırdım ben mart ayında lpg yi manifolt sökülmedi bendede şu an için bir sıkıntı yok kullanıyorum.
        Hayırlısı olsun.İnşallah bir sıkıntı olmaz. Faruk ustanın metini çok duydum ancak hiç tecrübe edemedim FS i. Size ne kadara mal oldu ve hangi markanın ve modelini taktınız. işçilikleri hakkında bilgi verir misiniz ?

Yorum

Cuamrtesi günü Yıldız otogaz ve FS otogazdan fiyat aldım arkadaşlar. Prins VSI 2 Turbo regülartörlü 3000 istemekte. yağlama sistemi için 800 TL daha istemekte. KitMTM içinde yanlış hatılamıyor isem 2200 gibi bir rakam söylemişlerdi Khein enjektörlü.
          Ancak ısrarla Prinsi tavsiye etti.
          FS otogaz ise Squent 32 modeli için 2300 lira fiyat verdi. Her ikiside Bu yörede bilinen ve kemikleşen yerler diye biliyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? her türlü bu sübap erimesi veya yamulması olay yaşanılacak benzinde dahi olsa.

Ayrıca araç daha bin km de ve yağını Motul veya Mobil markalarının tam sentetik ve Dexos 2 standartlarını sağlayan 5w40 ve 0w40 gibi yağlarını kullansak bir fayda veya zararını görürmüyüz ? bu yağ değişimi üretimde kalan tortu çapak gibi ufak parçaları motordan süzmek için düşünüyorum. Kısaca rodaj için yani.

Yorum

Faruk SEVGİLİ iyidir...
            2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Ben 2350 tl 9 taksit yaptırdım. Montaj 3,5 saat falan sürdü. Manifolt olayına takılmayım plastik manifolt bizimkisi Tunap katıkısı ilave edildi ve her 10.000 km de tekrar ilave edilecek. Vsr aktif edildi ani yüklenmelerde ve manifolt basıncı devri yükseldiğinde benzin devereye girecek şekilde ayarlandı.

Yorum

İşleniyor...
              X