Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG DE SİMİT TANK BASINÇ PROBLEMİ!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG DE SİMİT TANK BASINÇ PROBLEMİ!!!

arkadaşlar merhaba, 1.6 turbo aracıma landirenzo marka lpg taktırdım. tankı simit olarak taktılar. depo yarıya düştüğünde araç teklemeye ve daha sonra benzine geçmeye başlıyor. daha sonra gaz almaya gidiyorum en fazla 15-20 lt gaz alıyor ve tekleme kesiliyor. tank 50 lt hacminde. simit tanklarla ilgili basınç problemini bir kaç yerde okumuştum. bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımınızı rica ederim.
    İNSİGNİA 1.6 TURBO

Ynt: LPG DE SİMİT TANK BASINÇ PROBLEMİ!!!

Özgür daha önce de yazmıştım ,tankta basınç problemi olabilir,onu lpg montajı yaptırdığın yere götür,önce ayar yapsınlar,olmadı tankın valfleri var onları değiştirsinler,tank tek başına boş bir depo,asıl olan o valfler,belki onlar bozuktur.
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

abi taktırdığım yere götürdüm depoyu yarıdan aşağı düşürme dedi. bende nette araştırdım simit tanklarda bu problemle karşılaşanlar var. eğer çözülecekse gider hemen silindir tankla değiştiririm. benim lpg cide pek iş yok galiba. ne geldiyse başımıza tanıdıklardan geldi
      İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Size benim ustanın numarasını verecektim fakat tanıdık manıdık muhabbetinden ötürü vazgeçtim...

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
          abi taktırdığım yere götürdüm depoyu yarıdan aşağı düşürme dedi. bende nette araştırdım simit tanklarda bu problemle karşılaşanlar var. eğer çözülecekse gider hemen silindir tankla değiştiririm. benim lpg cide pek iş yok galiba. ne geldiyse başımıza tanıdıklardan geldi
          Sen ustanı değiştir. Simit tankı olan bir sürü tanıdığım var ve o sorunlu olan bir tane bile yok. Öyle şey mi olur?
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Depo sonuna kadar boşalır ve kesinti olmaz,normali budur.

Yorum

aynen bende kullanıyorum böyle birşey başıma gelmedi hiç birde ''yarıdan aşağıya düşürme'' iyimiş yaa

2010 1.6T 180 HP COSMO KARBON SİYAH DVD800+TURNPUSH+PRİNS LPG+KAPI KOLU+AYNA ALTI+VİTES ALTI+KAPI İÇLERİ+GÖSTERGE PANELİ+ARAÇ İÇİ LED AYDINLATMA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
                arkadaşlar merhaba, 1.6 turbo aracıma landirenzo marka lpg taktırdım. tankı simit olarak taktılar. depo yarıya düştüğünde araç teklemeye ve daha sonra benzine geçmeye başlıyor. daha sonra gaz almaya gidiyorum en fazla 15-20 lt gaz alıyor ve tekleme kesiliyor. tank 50 lt hacminde. simit tanklarla ilgili basınç problemini bir kaç yerde okumuştum. bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımınızı rica ederim.

merh. bende de sımıt tank var yaklassık 10,000 km dır kullanıyorum oyle bır sıkıntı yasamadım. usanızı degısmenız tavsıye olunur.

Yorum

İşleniyor...
                X