Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Landirenzo düşünüyoruz düşünceleriniz nelerdir fiyat nedir ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara'da Landirenzo düşünüyoruz düşünceleriniz nelerdir fiyat nedir ?

Ankara'da yaşıyoruz.1.4 Turbo motor Insıgnia'ya Landirenzo taktırmayı düşünüyoruz tecrübeli abilerimiz düşünceleriniz nelerdir fiyat bilginiz nedir ?
    Opel Insignia 2012 Edition-Elegance 1.4T 140 HP Olimpik Beyaz + Sunroof

Ynt: Ankara'da Landirenzo düşünüyoruz düşünceleriniz nelerdir fiyat nedir ?

Kısa ve net diesel al ihihi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Vialle veya prins Yağlamalı tavsiye ederim iyi usta ve iyi işçilikle sıkıntı yaşamazsın vialle 3000 tl prins yağlamalı 3750 tl ben vialle kullanıyorum memnunum ayar derdi yok periyodik Bakım yok subaba zararı az tavsiye ederim yani

Yorum

uzun yol yapıyorsan prins
        yılda 5 6 bin yapıyorsan landremzo kullan derim
        kendim landrenzo kullanıyorum yılda en fazla 5 bin km yol yapıyorum gayet de yakıtı az yakıyor hiçbir sorunu yok allaha şükür
        2000 türk lirasına takdırdım sadece özel yağlama kutusu var onu yağ bittikce değişitiriyorum

Yorum

Kit den daha evvel, bu arabaya ayarı bilen ustaya taktırtın.
          Düşüncem bu araca lpg taktırmayın. Sorunları malum. kişisel düşüncem elbette. 1,4T ye zararı daha az olduğu düşünülmekte. Ama bu çok değişenlik gösterir zamanla.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
          X