Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lavatoyu nasıl biliyorsunuz önerilir mi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• lavatoyu nasıl biliyorsunuz önerilir mi

2011 cosmo 1.6t var elimde lavato takdırmayı düşünüyorum özel yağlama kiti de yapıyorlarmış hatta gittiğimde 2010 editiona lavato takılıyordu
    sizlerce nasıl olur

Ynt: lavatoyu nasıl biliyorsunuz önerilir mi

Ben de baya araştırdım en iyisi vialle lpi sıvı sistem LPG veya prens bakın derim

Yorum

Hangi LPG sistemini takarsanız takınız, sorun yaşama olasılığınız çok yüksek. Ana sorunları herkes biliyor. Bunu göze alarak takıyorsak LPG kitini, diğer yan sorunları düşünmeniz gerekiyor. Yakıt, çekiş gücü, yüksek devirlerde verimlilik. Ben ilerde sorun çıkacağını bilerek taktırmıştım. Bunu geçerek, diğer yan sorunları yaşadım. Bu nedenle kaliteli kit taktırın. Bunu kanıtlamış prins veya kitMTM gibi kitler uygun oluyor. Diğer kitleri bilmiyorum fakat, kite ait enjektör ve regülatörün araçlarımızın aşırı beslemesini karşılayabilecek nitelikte olmalı..
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Vialle sıvı lpg,prins,KitMTM ve iyi bir usta ile sıkıntı yaşamazsınız.
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Ben de bugün 1 insigniacı ile konuştum 110.000 km Sıvı LPG ile kullanılmış şimdilik hiç bir sıkıntı yok dedi ben Sıvı LPG taktırıcam ama prins yağmalı ile 133.000 km Süren duydum 74.000 de subap değişmiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ati başkan
            Ben de bugün 1 insigniacı ile konuştum 110.000 km Sıvı LPG ile kullanılmış şimdilik hiç bir sıkıntı yok dedi ben Sıvı LPG taktırıcam ama prins yağmalı ile 133.000 km Süren duydum 74.000 de subap değişmiş
            Değerli kardeşim,Vialle sıvı yaptır.Olmadı Ankara'daymışsın KitMTM yaptır. 56.660 Km'deki aracım 0 Km iken BRClpg ile 47.000 Km yaptı ve subapları değiştirdim. KitMTM yaptırdım. 9.000 Km de bunula yaptım.Subaplar değişirken başındaydım aracımın.Tek silindirde hafif kurumlanma vardı,üç silindir pırıl pırıldı.Ustaya sordum nasıl diye,boşluklar da iyi,silindirlerde tertemizdedi.Korkma sen,sevgiler...
            2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

allah razı olsun beyler peki bu sübap olayı nasıl oluyor değiştirirken ne kadara mal olur

Yorum

Ben arabayı almadan önce LPG takmayı düşünüyordum. Guzel bir araba buldum ve aldım, gördüm ki aracım eski arabamdan az yakıyor ben de LPG'nin "L"sini bile düşünmedim. 3 ayda 10.400 km olacak neredeyse yakıt ortalamam ise 8.6…arabaya cok yüklenmiyorsan bulaşma Lpg'ye çünkü yakıtı normal. Yinede tercih senin, hakkında hayırlısı olur inşallah.

Yorum

1500 tl civarına değişiyor subaplar magnezyum olduğu için eriyor yerine Çelik subap takıyorlar ısıya dayanıklı korkmaya gerek yok

Yorum

düşünceleriniz ve bilgileriniz için teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                    X